Back to offer

Pakiet kanałów DARMOWY

Startowy pakiet kanałów dostępnych dla każdego użytkownika sieci Partnera OVIGO. Przetestuj OVIGO i przekonaj się że można oglądać telewizję w zupełnie nowy sposób!
<br>
<br>
W ramach pakietu usługa Timeshift do 2 godzin wstecz oraz dysk PVR o pojemności pozwalającej na zapis 5 godzin ulubionych audycji i filmów *.
<br>
<br>
* <i>- Usługi Timeshift i Nagrywarka dostępne są dla wybranych kanałów.</i>

POLONIA 1

Jedna z pierwszych i obecnie najstarsza działająca nieprzerwanie polska stacja komercyjna. Kanał posiada zróżnicowaną ofertę programową, prezentując kontent muzyczno-rozrywkowy, w tym filmy, seriale i programy telewizyjne.

TELE5 HD
HD

Polska ogólnotematyczna stacja telewizyjna, która nadaje program o charakterze rozrywkowym, którego znaczną część stanowią filmy i seriale. Oferta kanału jest bardzo różnorodna i stworzona tak, żeby każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

NASA TV UHD
HD

NASA TV UHD to kanał amerykańskiej agencji kosmicznej. Można w nim oglądać wyjątkowe zdjęcia z amerykańskiego programu kosmicznego, a także podglądać życie na pokładzie Międzynarodowej Stacji Kosmicznej lub podziwiać zdjęcia Ziemi z kosmosu.

TV TRWAM

Polska stacja telewizyjna o charakterze katolicko-społecznym i religijnym z siedzibą w Toruniu. Oferta kanału składa się z programów informacyjnych, publicystycznych i rozrywkowych. Kanał zawiera też seriale i filmy religijne.

Kominek
HD

Wycisz się przy kominku. Stacja dla zrelaksowania się i wypoczęcia. Z tym kanałem każdy widz poczuje się jak w zaśnieżonej chatce wysoko w górach. Wszystko jest tak wiarygodne, aż trudno uwierzyć, że to tylko kanał telewizyjny.

Polskie Radio 1

Ogólnopolska, całodobowa, publiczna polska stacja radiowa, będąca częścią spółki akcyjnej Polskie Radio. Radiowa Jedynka nadaje program o charakterze uniwersalnym, adresowany do szerokiego grona słuchaczy.

Recordings
5 h of Recordings
Timeshift
2 h of Timeshift
Device support
1x Support for Dekodery (1 more devices than now)
1x Support for Urządzenia mobilne i Smart TV (1 more devices than now)