Back to offer

Pakiet FILMBOX

Pakiet kanałów filmowych Filmbox, to gratka dla wszystkich abonentów, którzy cenią sobie najlepsze produkcje kinowe. Wielokrotnie nagradzane obrazy filmowe, pozycje dla całej rodziny czy filmy akcji wypełniają ramówkę 5 kanałów premium, którą z pewnością docenią najbardziej wymagający widzowie.

Filmbox Premium
HD

Kanał filmowy ze starannie wyselekcjonowaną ofertą nagradzanych produkcji filmowych. Stacja emituje najnowsze filmy oraz hity kinowe z ostatnich lat. W ramówce znaleźć można doceniane tytuły hollywoodzkie i europejskie.

Filmbox Family

Kanał filmowy, prezentujący kino familijne i obyczajowe dla całej rodziny. W ofercie znajdują się popularne produkcje dla dzieci i młodzieży, zabawne kreskówki, jak również doceniane filmy oraz seriale. Stacja emitowana jest całodobowo.

Filmbox Action

Kanał filmowy adresowany do miłośników i miłośniczek kina akcji. Ramówka wypełniona jest przez kryminały, westerny, obrazy katastroficzne, thrillery i horrory. Poza filmami fabularnymi w ofercie stacji znajdują się również popularne seriale.

Filmbox Arthouse
HD

Jedyny globalny kanał telewizyjny prezentujący filmy fabularne, dokumentalne oraz krótkometrażowe. W ramówce znajdują się produkcje zaliczane do kina autorskiego, dzieła spoza głównego nurtu kina, filmy debiutujących reżyserów i inne niepowtarzalne produkcje.

Filmbox Extra
HD

Kanał telewizyjny o profilu filmowym, prezentujący hity kinowe i seriale z ostatnich lat w wysokiej rozdzielczości. W ramówce oferowane są różnorodne produkcje od thrillerów poprzez dramaty aż do komedii i animacji. Stacja nadaje 24 godziny na dobę.