Back to offer

Pakiet kanałów RODZINNY

138
of TV channels
50h
of Recordings
0h
of Timeshift

Pakiet najlepszych polskojęzycznych kanałów telewizyjnych. Kanały sportowe, dla dzieci, lifestyle i filmowe to rozrywka dla całej rodziny.
W ramach pakietu usługa Timeshift do 2 dni wstecz oraz możliwość nagrywania na dysku PVR o pojemności pozwalającej na zapis 50 godzin audycji. Kanały oglądać można na jednym dekoderze oraz na jednym urządzeniu mobilnym*.

*- Usługi Timeshift, nagrywania audycji oraz odtwarzania na urządzeniach mobilnych dostępne są dla wybranych kanałów.

TVP1 HD
HD

Program Pierwszy Telewizji Polskiej, potocznie Jedynka. Polska publiczna stacja telewizyjna i zarazem najstarsza polska stacja telewizyjna. Telewizyjna Jedynka ma charakter informacyjno-publicystyczny oraz głównie produkcje własne, m.in. seriale, teleturnieje, filmy.

TVP2 HD
HD

Program drugi Telewizji Polskiej. Kanał skupia się na prezentowaniu treści kulturalno-rozrywkowych i publicystycznych. Posiada w ofercie filmy fabularne, dokumentalne, historyczne, podróżnicze, kabarety, a także programy typu talk-show i inne.

TVP3 HD Warszawa
HD

Program trzeci Telewizji Polskiej, czyli telewizja regionalna to kanał prezentujący tematykę publicystyczną i kulturalną, jak również sprawy i problemy lokalne kraju. Znajdziesz tutaj wszystkie ważne wydarzenia regionalne.

TVP INFO HD
HD

Kanał informacyjny Telewizji Polskiej. TVP Info nadaje informacje z kraju i z zagranicy, transmisje na żywo, konferencje prasowe, a także prognozę pogody, serwis sportowy, serwis ekonomiczny, programy publicystyczne i reporterskie.

TVN HD
HD

Jednej z czołowych kanałów telewizyjnych na polskim rynku. Emituje programy rozrywkowe i reality show oraz audycje informacyjne. Stacja posiada także bogatą ofertę seriali produkcji własnej oraz filmów polskich i zagranicznych.

POLSAT HD
HD

Polska ogólnotematyczna stacja telewizyjna, wchodząca w skład grupy medialnej Cyfrowy Polsat i główny kanał Telewizji Polsat. Oferuje polskie i zagraniczne filmy oraz seriale, jak również programy rozrywkowe oraz informacyjno-publicystyczne.

TVN7 HD
HD

Kanał telewizyjny należący do Grupy TVN o profilu rozrywkowo-filmowym. Stacja nadaje głównie seriale i filmy fabularne, programy rozrywkowe.

POLSAT2 HD
HD

Kanał ogólnotematyczny Telewizji Polsat, emituje głównie polskie seriale i świetne kino.

TTV HD
HD

Polski telewizyjny kanał ogólnotematyczny (o charakterze społeczno-interwencyjnym).

TV PULS HD
HD

TV Puls to trzecia co do wielkości telewizja komercyjna w Polsce. Kanał o charakterze ogólnotematycznym, oferujący zróżnicowane gatunki filmów, seriali i programów telewizyjnych, które zapewnią rozrywkę każdemu.

TV PULS 2 HD
HD

Polska stacja telewizyjna. Oferta programową dla całej rodziny, w tym: hity filmowe i seriale, animacje i dokumenty, produkcje własne oraz transmisje z największych wydarzeń artystycznych.

TV4 HD
HD

Polska stacja telewizyjna, która jest własnością Telewizji Polsat. W ofercie znaleźć można, m.in. różnorodne polskie i zagraniczne programy rozrywkowe i dokumentalne, a także popularne seriale, filmy czy animacje dla dzieci.

SUPER POLSAT HD
HD

Kanał telewizyjny Telewizji Polsat. W ofercie znajdą się powtórki najpopularniejszych seriali oraz programów rozrywkowych z anteny POLSATU.

TV6 HD
HD

Polska stacja telewizyjna, należąca do Telewizji Polsat. Skierowana głównie do młodzieży. Stacja emituje m.in. seriale animowane, programy rozrywkowe oraz reality show.

METRO HD
HD

Polska stacja telewizyjna o charakterze uniwersalnym. kanał telewizyjny, przygotowany z myślą o widzach otwartych na nowości i inspiracje, poszukujących jakościowej rozrywki: filmów i seriali na światowym poziomie, fascynujących dokumentów i programów typu reality show.

WP HD
HD

Telewizja WP to polska telewizja o wszechstronnej tematyce. W ofercie kanału można znaleźć pasma informacyjne, polskie kabarety, programy dokumentalne oraz wieczorne maratony filmowe.

ZOOM TV
HD

Polska stacja telewizyjna o charakterze ogólnotematycznym. Zoom TV prezentuje na swojej antenie sensacyjne opowieści, dokumenty i skecze znanych polskich kabaretów. Kanał oferuje również filmy fabularne oraz programy edukacyjne i publicystyczne.

Nowa HD
HD

Polska stacja telewizyjna o charakterze uniwersalnym. W ofercie programy o charakterze rozrywkowym, informacyjnym oraz seriale i filmy fabularne.

TVP HISTORIA

Kanał historyczny Telewizji Polskiej. Oparty jest na produkcji własnych programów oraz na zasobach archiwalnych TVP. Emituje także produkcje zagraniczne.

TVP KULTURA
HD

Kanał tematyczny Telewizji Polskiej, poświęcony w całości tematyce kulturalnej (prezentuje film, teatr, muzykę, sztukę i literaturę).

TVP Rozrywka

Kanał Telewizji Polskiej o tematyce rozrywkowej. W ramówce TVP pojawiają się audycje kabaretowe, programy typu talk-show, spektakle, widowiska i seriale telewizyjne.

TVP ABC

Kanał tematyczny Telewizji Polskiej o charakterze dziecięcym. Program jest adresowany do dzieci w wieku 4–12 lat.

Disney Channel HD
HD

Kanał telewizyjny skierowany do dzieci 6-15 lat i oferujący najlepsze filmy oraz seriale animowane Disneya. Znaleźć można tutaj tytuły takie jak „Miraculous: Biedronka i Czarny Kot”, „Sowi dom”, „Fineasz i Ferb” czy „Wodogrzmoty Małe”.

Disney Junior

Trzeci kanał Disneya, utrzymujący się w czołówce oglądalności wśród stacji dla dzieci. Swój program kieruje do widzów w wieku przedszkolnym. Oferuje głównie edukacyjne seriale animowane, takie jak „Klub przyjaciół Myszki Miki” czy „Spidey i superkumple”.

Disney XD

Disney XD to siostrzana stacja telewizyjna Disney Channel, skierowana dla dzieci i młodzieży. Emituje zarówno produkcje własne, jak i programy znane z kanału Disney Channel. Ramówka jest oparta na serialach animowanych, np. „Spider-Man”.

TOP KIDS HD
HD

Kanał dla dzieci z kultowymi serialami animowanymi z lat 80. i 90., który zaciekawi nie tylko najmłodszych, ale też wzbudzi sentyment u dorosłych. Znajdują się tutaj kreskówki dziecięce dobrze znane dzisiejszym trzydziestolatkom i czterdziestolatkom.

JUNIOR MUSIC HD
HD

Kanał emituje na swojej antenie wesołe piosenki adresowane do najmłodszych widzów. Za dnia na antenie królują radosne piosenki, przy których najmłodsi mogą śpiewać i tańczyć. Natomiast wieczorem pojawiają się najpopularniejsze kołysanki.

TVP SPORT HD
HD

Polska stacja telewizyjna o charakterze sportowym, należąca do Telewizji Polskiej SA.

ELEVEN SPORTS 1
HD

Kanał sportowy w całości poświęcony piłce nożnej z najwyższej półki. Najciekawsze wydarzenia "na żywo" wybrane z bogatej oferty programowej.

ELEVEN SPORTS 2
HD

Kanał sportowy Eleven Sports 2 jest międzynarodową telewizją oferującą transmisje z wielkich wydarzeń sportowych.

ELEVEN SPORTS 3
HD

Eleven Sports 3 oferuje najważniejsze europejskie rozgrywki piłki nożnej na żywo, prezentuje filmy dokumentalne o tematyce sportowej i powtórki najciekawszych wydarzeń pokazywanych na Eleven Sports 1 i Eleven Sports 2.

ELEVEN SPORTS 4
HD

W Eleven Sports 4 znajdą się transmisje, m.in. meczów piłkarskich Bundesligi, Serie A TIM, LaLiga Santander oraz Ligue 1 Conforama.

EUROSPORT 1 HD
HD

Stacja telewizyjna o profilu sportowym zapewniający relacje na żywo z takich czołowych imprez jak wielkoszlemowe turnieje tenisowe. Eurosport prezentuje również najbogatszą ofertę sportów zimowych.

EUROSPORT 2 HD
HD

Polska stacja telewizyjna, jej oferta to uzupełnienie Eurosportu. Specjalizuje się w relacjach ze sportów drużynowych.

POLSAT SPORT HD
HD

Polska stacja telewizyjna o profilu sportowym, należąca do grupy kanałów Telewizji Polsat.

POLSAT SPORT EXTRA HD
HD

Polska stacja telewizyjna o profilu sportowym, należąca do grupy Polsat (drugi – po Polsacie Sport – kanał sportowy tej stacji).

POLSAT SPORT NEWS HD
HD

Polska stacja telewizyjna o profilu informacyjno-sportowym, należąca do grupy kanałów telewizji Polsat. W ramówce Polsat Sport News znajdują się m.in. serwisy informacyjne oraz programy publicystyczne.

POLSAT SPORT FIGHT HD
HD

Polska stacja telewizyjna o profilu sportowym, należąca do grupy kanałów Telewizji Polsat. Polsat Sport Fight HD to kanał poświęcony w całości sportom walki.

POLSAT GAMES
HD

Polska stacja telewizyjna Telewizji Polsat poświęcona głównie grom wideo, e-sportowi oraz anime.

POLSAT NEWS HD
HD

Kanał informacyjno-publicystyczny Grupy Polsat. W Polsat News zobaczyć możemy bieżące doniesienia dotyczące sportu, gospodarki i biznesu.

TVN24 HD
HD

Pierwsza polska telewizja informacyjna, nadająca program przez całą dobę.Serwisy informacyjne pojawiają się co pół godziny; w pozostałym czasie nadawane są programy publicystyczne.

TVN24 BiS HD
HD

Kanał informacyjny należący do Grupy TVN, koncentrujący się na wiadomościach biznesowych i zagranicznych.

WYDARZENIA24
HD

Stacja informacyjna powstająca we współpracy z Polsat News, Wydarzeniami oraz serwisem internetowym Interia. W ramówce Wydarzeń24 znajdują się wyłącznie serwisy informacyjne, w których widzowie znajdą wszystkie bieżące informacje z kraju i ze świata.

POLSAT NEWS 2
HD

Polski publicystyczno-informacyjny kanał telewizyjny. Stanowi uzupełnienie głównej anteny Polsat News, z pogłębionym komentarzem.

Biznes24
HD

Stacja telewizyjna o charakterze biznesowym, koncentrująca się na informacjach o gospodarce i ekonomii. Kanał skierowany do wszystkich przedsiębiorców i osób zainteresowanych obecną sytuacją na rynku finansowym.

TVP POLONIA
HD

Polski kanał satelitarny Telewizji Polskiej, skierowany głównie do Polaków mieszkających za granicą. W TVP Polonia pokazywane są np. najważniejsze programy informacyjne TVP1 – Wiadomości, Teleexpress.

HGTV HD
HD

Kanał tematyczny, należący do Grupy TVN. Nadaje głównie programy o urządzaniu domów i ogrodów.

HOME TV
HD

Polska stacja telewizyjna o urządzaniu domów i ogrodów. W ofercie kanału znajdziemy programy poświęcone nieruchomościom, ogrodnictwu, aranżacji wnętrz i wielu innym tematom. W ramówce znaleźć można audycje poradnikowe, które uczą i inspirują.

POLSAT RODZINA
HD

Polska stacja telewizyjna Telewizji Polsat, poświęcona głównie rodzinie, serialom, filmom fabularnym, teleturniejom, programom rozrywkowym, programom poradnikowym.

FOOD Network
HD

Polska wersja amerykańskiego kanału o tematyce kulinarnej. Nadawcą kanału jest Grupa TVN.

TLC HD
HD

Amerykański kanał telewizyjny. Na antenie nadawane są programy, które skierowane są głównie do kobiet.

TVN TURBO HD
HD

Kanał kierowany głównie do pasjonatów motoryzacji, emituje programy motoryzacyjne, sportowe, dla majsterkowiczów oraz dokumentalne.

TVN STYLE HD
HD

TVN Style jest to kanał kobiecy o wszechstronnej tematyce. Oferta programowa kanału bazuje na polskich produkcjach wzbogaconych o starannie dobrane propozycje zagraniczne.

POLSAT PLAY HD
HD

Kanał lifestyle'owy Telewizji Polsat skierowany głównie do mężczyzn. Oferta doskonale łączy męskie pasje, fascynujące dokumenty oraz erotykę.

POLSAT CAFE HD
HD

Kanał lifestyle'owy Telewizji Polsat. Najlepsze magazyny lifestylowe, talk show, programy poradnikowe i rozrywkowe, realisty show, filmy dokumentalne, seriale i kino kobiece.

TVP Kobieta
HD

TVP Kobieta jest programem, który łączy treści lifestylowe, poradnikowe i rozrywkowe. Widz może liczyć na wiele treści familijnych i kulinarnych, a także prozdrowotnych.

StudioMed
HD

Tematyka poświęcona w całości kwestiom medycznym, profilaktyce zdrowia, postępowaniu wobec chorób i zmniejszaniu ryzyka ich pojawienia się w życiu człowieka. W ramówce można znaleźć programy edukacyjne, filmy dokumentalne i poradniki.

TVN FABUŁA HD
HD

Polski kanał serialowo-filmowy, nadaje pozycje serialowe z TVN, filmy kinowe, seriale zagraniczne oraz własne produkcje. Emituje również programy o kulturze, showbiznesie oraz talk-show z udziałami aktorów.

STOPKLATKA TV HD
HD

Jedyny w Polsce ogólnodostępny kanał telewizyjny o tematyce filmowo-serialowej, prezentujący przekrój kina polskiego i zagranicznego. Ramówka podzielona jest na cykle tematyczne i emisje specjalne, dzięki temu każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

POLSAT FILM HD
HD

Kanał tematyczny telewizji Polsat o tematyce filmowej. Każdy wieczór to przygoda z innym gatunkiem filmowym.

POLSAT SERIALE HD
HD

Na kanale Polsat Seriale widzowie mogą obejrzeć znane i niezmiennie cieszące się powodzeniem polskie seriale. Emitowane są pasma z polskimi filmami, w tym najpopularniejszymi komediami w historii naszego kina.

TVP Seriale

Polski kanał Telewizji Polskiej, nadający głównie seriale.

Kino Polska
HD

Jedyny kanał telewizyjny na świecie, poświęcony w całości promocji polskiego kina i polskich twórców filmowych. W ofercie, poza kultowymi produkcjami filmowymi, znajdują się również seriale animowane dla najmłodszych widzów.

Red Top
HD

Kanał filmowo-serialowy, oparty o kultowe produkcje kina amerykańskiego oraz europejskiego. Ramówka przeznaczona jest dla widzów w różnym wieku, miłośników dobrze znanych i ponadczasowych filmów i seriali.

Red Carpet
HD

Stacja o charakterze rozrywkowym i pierwsza telewizja popkulturowa. W ramówce kanału widzowie znajdą programy o gwiazdach show-biznesu, relacje z wydarzeń kulturalnych, premier kinowych, pokazów mody, koncertów, gal i innych ważnych wydarzeń.

Filmax
HD

Polska stacja filmowo-rozrywkowa, której nadawcą jest spółka MWE Networks. W ramówce znajdują się kultowe filmy amerykańskie, klasyczne seriale i programy rozrywkowe, w tym kulisy powstawania kinowych hitów i „Kabaretowy szał”.

DISCOVERY HD
HD

Edukacyjny kanał telewizyjny. Ofertę stacji tworzą zarówno interesujące historie z życia ludzi, jak i programy dotyczące m.in. inżynierii, motoryzacji, jak i ciekawych form spędzania wolnego czasu.

DISCOVERY SCIENCE HD
HD

Amerykański telewizyjny kanał tematyczny nadający filmy dokumentalne i programy popularnonaukowe poświęcone szeroko pojętym naukom ścisłym i przyrodniczym.

ANIMAL PLANET HD
HD

Kanał telewizyjny, emitujący głównie programy dokumentalne o zwierzętach i przyrodzie.

ID HD
HD

Dokumentalny kanał tematyczny poświęcony policyjnym śledztwom i zbrodniom.

DTX HD
HD

Telewizyjny kanał tematyczny skierowany głównie do mężczyzn. W ramówce stacji znajdują się takie kategorie programów jak: motoryzacja, jedzenie czy wędkarstwo.

DISCOVERY LIFE
HD

Kanał telewizyjny nadający filmy i seriale dokumentalne, fabularne oraz rozrywkowe.Na Discovery Life obok wybranych programów pokazujących dziką przyrodę i zwierzęta, zobaczymy fascynujące pozycje o charakterze "styl życia".

DISCOVERY HISTORIA

Kanał tematyczny o tematyce historycznej. Stacja emituje produkcje polskie i zagraniczne, traktujące o historii współczesnej, starożytnej, dziejach Polski czy militariach.

ADVENTURE TV HD
HD

Polski kanał dla prawdziwych pasjonatów i pasjonatek przygód. Ramówka wypełniona jest bogatą ofertą programów dokumentalnych i popularnonaukowych, w tym wielu audycji podróżniczych, przyrodniczych, a także popularnych tytułów z gatunku docu-reality.

TRAVEL CHANNEL HD
HD

Kanał telewizyjny o profilu podróżniczym, należący do Grupy TVN.

TVP Dokument
HD

TVP Dokument – polska stacja telewizyjna Telewizji Polskiej, w której emitowane są głównie filmy dokumentalne.

POLSAT DOKU HD
HD

Polski kanał telewizyjny należący do Telewizji Polsat. Oferta jest kierowana do wszystkich widzów poszukujących w telewizji wysokiej jakości interesujących pozycji dokumentalnych.

FokusTV HD
HD

Polski kanał tematyczny o charakterze edukacyjno-poznawczym.

POLSAT MUSIC HD
HD

Kanał Telewizji Polsat o tematyce rozrywkowej, poświęcony muzyce pop i rock.

Eska HD
HD

Polskojęzyczna stacja telewizyjna o charakterze muzycznym, będąca rozwinięciem multimedialnej platformy internetowej Radia Eska.

EskaTV extra HD
HD

Polskojęzyczna stacja telewizyjna o charakterze muzycznym będąca rozwinięciem kanału Eska TV.

Eska Rock TV

Polska stacja radiowa, prezentująca głównie muzykę z gatunku rock, w tym modern rock, indie rock czy rock alternatywny. Na antenie usłyszeć można nie tylko klasyki, ale także nowości. Stacja oferuje również audycje tematyczne.

4Fun TV

Polska stacja muzyczno-rozrywkowa skierowana głównie do młodzieży i dorosłych. Kanał prezentuje głównie teledyski i programy muzyczne.

4Fun KIDS

Polska stacja muzyczna. Oferta stacji zapewnia widzom sentymentalną podróż w czasie.

4Fun Dance

Polska stacja muzyczna emitująca muzykę z gatunku disco polo i dance.

STARS TV
HD

Polski kanał muzyczny, prezentujący największe hity od lat 50. do 90. W ramówce znaleźć można również przeboje muzyki współczesnej, dzięki temu z oferty korzystać mogą różne pokolenia, od dziadka po wnuka.

MixTape
HD

Kanał telewizyjny o tematyce muzycznej, nadający głównie hip-hop, gangsta rap i reggae. Stacja umożliwia prezentowanie swojej twórczości młodym i utalentowanym artystom i artystkom, dopiero zaczynającym swoją karierę.

Ultra TV
HD

Ultra TV to całodobowy kanał telewizyjny, który nadaje wyłącznie treści zarejestrowane w najwyższej rozdzielczości HD. Stacja prezentuje głównie audycje muzyczne. W jego ofercie znaleźć można również pozycje filmowe i dokumentalne.

POLO TV

Polskojęzyczna stacja telewizyjna o charakterze muzycznym. Emituje głównie muzykę disco polo i dance oraz muzykę biesiadną, muzykę folkową, country, cygańską i zagraniczną muzykę dyskotekową.

DISCO POLO MUSIC

Kanał Telewizji Polsat o tematyce rozrywkowej, poświęcony muzyce disco polo oraz polskiej muzyce dance i muzyce biesiadnej.

POWER TV HD
HD

Polska całodobowa stacja muzyczno-rozrywkowa. Kanał codziennie emituje klipy muzyczne disco i dance z lat 80. i 90. XX wieku. Power TV to największe gwiazdy polskiej muzyki dance oraz legendy gatunku Eurodance.

Music Box
HD

Całodobowy kanał telewizyjny o charakterze muzycznym, nadawany w języku polskim. Stacja prezentuje hity polskie i zagraniczne. W ofercie są również newsy ze świata muzyki, mody i kina, a także wywiady oraz audycje rozrywkowe.

NUTA TV HD
HD

Polski kanał muzyczny, kierowany głównie do młodych odbiorców. W ramówce stacji prezentowane są teledyski z gatunku pop i dance ostatniej dekady, zarówno twórczości polskiej, jak i zagranicznej. Kanał oferuje najlepsze hity na wieczorne imprezy.

VOX music TV

Polskojęzyczny kanał telewizyjny o tematyce muzycznej. Stacja emituje muzykę taneczną disco polo, dance i pop oraz muzykę z lat 70., 80. i 90. XX wieku.

NUTA GOLD
HD

Kanał muzyczny oferujący widzom muzyczną podróż w towarzystwie najpopularniejszych przebojów od lat 60. aż do czasów współczesnych. Prawdziwa gratka dla koneserów kultowych i ponadczasowych hitów muzycznych.

Antena TV
HD

Polska stacja telewizyjna skierowana przede wszystkim do osób w wieku 50+. W ofercie dostępne są, m.in. filmy fabularne, seriale, audycje rozrywkowe, transmisje nabożeństw, audycje muzyczne dla seniorów i wiele innych.

TVS

Pierwsza regionalna stacja telewizyjna o profilu informacyjno-rozrywkowym. Kanał skierowany głównie do mieszkańców województwa śląskiego i promujący Śląsk, jego kulturę, muzykę, historię i tradycję. Nadawany przez 24 godziny na dobę.

POLONIA 1

Jedna z pierwszych i obecnie najstarsza działająca nieprzerwanie polska stacja komercyjna. Kanał posiada zróżnicowaną ofertę programową, prezentując kontent muzyczno-rozrywkowy, w tym filmy, seriale i programy telewizyjne.

TELE5 HD
HD

Polska ogólnotematyczna stacja telewizyjna, która nadaje program o charakterze rozrywkowym, którego znaczną część stanowią filmy i seriale. Oferta kanału jest bardzo różnorodna i stworzona tak, żeby każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

TVC
HD

Telewizja dla wszystkich Polaków. Widzowie w ramówce znajdą kultowe filmy, seriale, programy poradnikowe, seriale animowane i wiadomości regionalne. TVC to też widowiska artystyczne dla całych rodzin, w tym między innymi koncerty i kabarety.

Xtreme HD
HD

Kanał poświęcony najbardziej emocjonującym sportom, dla wszystkich miłośników i miłośniczek ekstremalnego stylu życia. Na antenie znaleźć można treści o tematyce survivalowej, outdoorowej i motoryzacyjnej.

NASA TV UHD
HD

NASA TV UHD to kanał amerykańskiej agencji kosmicznej. Można w nim oglądać wyjątkowe zdjęcia z amerykańskiego programu kosmicznego, a także podglądać życie na pokładzie Międzynarodowej Stacji Kosmicznej lub podziwiać zdjęcia Ziemi z kosmosu.

TV TRWAM

Polska stacja telewizyjna o charakterze katolicko-społecznym i religijnym z siedzibą w Toruniu. Oferta kanału składa się z programów informacyjnych, publicystycznych i rozrywkowych. Kanał zawiera też seriale i filmy religijne.

France 24 - eng

Pierwsza francuska stacja nadająca informacje o sprawach międzynarodowych 24 godziny na dobę. Stacja dysponuje środkami i personelem gwarantującymi całkowitą niezależność i pozwalającymi na publikowanie oryginalnych reportaży w języku angielskim.

France 24

Pierwsza francuska stacja nadająca informacje o sprawach międzynarodowych 24 godziny na dobę. Stacja dysponuje środkami i personelem gwarantującymi całkowitą niezależność i pozwalającymi na publikowanie oryginalnych zdjęć i reportaży.

Ukraine 1
HD

Całodobowy kanał telewizyjny prezentujący najistotniejsze fakty, ich komentarze oraz wydarzenia dotyczące Ukrainy.

TVP3 Gdańsk

Program trzeci Telewizji Polskiej, czyli telewizja regionalna to kanał prezentujący tematykę publicystyczną i kulturalną, jak również sprawy i problemy lokalne kraju. Tutaj znajdują się wszystkie ważne wydarzenia regionalne.

TVP3 Szczecin

Program trzeci Telewizji Polskiej, czyli telewizja regionalna to kanał prezentujący tematykę publicystyczną i kulturalną, jak również sprawy i problemy lokalne kraju. Tutaj znajdują się wszystkie ważne wydarzenia regionalne.

TVP3 Poznań

Program trzeci Telewizji Polskiej, czyli telewizja regionalna to kanał prezentujący tematykę publicystyczną i kulturalną, jak również sprawy i problemy lokalne kraju. Tutaj znajdują się wszystkie ważne wydarzenia regionalne.

TVP3 Białystok

Program trzeci Telewizji Polskiej, czyli telewizja regionalna to kanał prezentujący tematykę publicystyczną i kulturalną, jak również sprawy i problemy lokalne kraju. Tutaj znajdują się wszystkie ważne wydarzenia regionalne.

TVP3 Olsztyn

Program trzeci Telewizji Polskiej, czyli telewizja regionalna to kanał prezentujący tematykę publicystyczną i kulturalną, jak również sprawy i problemy lokalne kraju. Tutaj znajdują się wszystkie ważne wydarzenia regionalne.

TVP3 Bydgoszcz

Program trzeci Telewizji Polskiej, czyli telewizja regionalna to kanał prezentujący tematykę publicystyczną i kulturalną, jak również sprawy i problemy lokalne kraju. Tutaj znajdują się wszystkie ważne wydarzenia regionalne.

TVP3 Gorzów

Program trzeci Telewizji Polskiej, czyli telewizja regionalna to kanał prezentujący tematykę publicystyczną i kulturalną, jak również sprawy i problemy lokalne kraju. Tutaj znajdują się wszystkie ważne wydarzenia regionalne.

TVP3 Lublin

Program trzeci Telewizji Polskiej, czyli telewizja regionalna to kanał prezentujący tematykę publicystyczną i kulturalną, jak również sprawy i problemy lokalne kraju. Tutaj znajdują się wszystkie ważne wydarzenia regionalne.

TVP3 Rzeszów

Program trzeci Telewizji Polskiej, czyli telewizja regionalna to kanał prezentujący tematykę publicystyczną i kulturalną, jak również sprawy i problemy lokalne kraju. Tutaj znajdują się wszystkie ważne wydarzenia regionalne.

TVP3 Wrocław

Program trzeci Telewizji Polskiej, czyli telewizja regionalna to kanał prezentujący tematykę publicystyczną i kulturalną, jak również sprawy i problemy lokalne kraju. Tutaj znajdują się wszystkie ważne wydarzenia regionalne.

TVP3 Kraków

Program trzeci Telewizji Polskiej, czyli telewizja regionalna to kanał prezentujący tematykę publicystyczną i kulturalną, jak również sprawy i problemy lokalne kraju. Tutaj znajdują się wszystkie ważne wydarzenia regionalne.

TVP3 Opole

Program trzeci Telewizji Polskiej, czyli telewizja regionalna to kanał prezentujący tematykę publicystyczną i kulturalną, jak również sprawy i problemy lokalne kraju. Tutaj znajdują się wszystkie ważne wydarzenia regionalne.

TVP3 Kielce

Program trzeci Telewizji Polskiej, czyli telewizja regionalna to kanał prezentujący tematykę publicystyczną i kulturalną, jak również sprawy i problemy lokalne kraju. Tutaj znajdują się wszystkie ważne wydarzenia regionalne.

TVP3 Łódź

Program trzeci Telewizji Polskiej, czyli telewizja regionalna to kanał prezentujący tematykę publicystyczną i kulturalną, jak również sprawy i problemy lokalne kraju. Tutaj znajdują się wszystkie ważne wydarzenia regionalne.

TVP3 Katowice

Program trzeci Telewizji Polskiej, czyli telewizja regionalna to kanał prezentujący tematykę publicystyczną i kulturalną, jak również sprawy i problemy lokalne kraju. Tutaj znajdują się wszystkie ważne wydarzenia regionalne.

Kominek
HD

Wycisz się przy kominku. Stacja dla zrelaksowania się i wypoczęcia. Z tym kanałem każdy widz poczuje się jak w zaśnieżonej chatce wysoko w górach. Wszystko jest tak wiarygodne, aż trudno uwierzyć, że to tylko kanał telewizyjny.

Akwarium
HD

Zrelaksuj się, obserwując rybki. Stacja dla zrelaksowania się i wypoczęcia. Z tym kanałem każdy widz poczuje się, jakby obserwował prawdziwe akwarium. Wszystko jest tak wiarygodne, aż trudno uwierzyć, że to tylko kanał telewizyjny.

Plaża
HD

Odpręż się, wsłuchując w szum morza. Stacja dla zrelaksowania się i wypoczęcia. Z tym kanałem każdy widz poczuje się jak na plaży. Wszystko jest tak wiarygodne, aż trudno uwierzyć, że to tylko kanał telewizyjny.

Wieczór na plaży
HD

Klimatyczna plaża przed zachodem słońca. Stacja dla zrelaksowania się i wypoczęcia. Z tym kanałem każdy widz poczuje się jak w na plaży. Wszystko jest tak wiarygodne, aż trudno uwierzyć, że to tylko kanał telewizyjny.

Leśny wodospad
HD

Pozwól sobie na chwilę relaksu pośrodku lasu. Stacja dla zrelaksowania się i wypoczęcia. Z tym kanałem każdy widz poczuje się jak na leśnej przechadzce. Wszystko jest tak wiarygodne, aż trudno uwierzyć, że to tylko kanał telewizyjny.

ČT1
HD

Ogólnotematyczny pierwszy program publicznej telewizji czeskiej. Prezentuje rozrywkę, dokument, publicystykę i sport. Oferta kanału jest bogata w filmy i seriale produkcji ČT. Kanał nadawany jest w języku czeskim.

ČT2
HD

Program drugi czeskiej telewizji publicznej, prezentujący treści związane z kulturą, historią i edukacją. Kanał oferuje wiadomości przygotowywane dla niesłyszących odbiorców. Stacja nadawana jest w języku czeskim.

ČT3
HD

Program trzeci czeskiej telewizji publicznej powstał specjalnie dla seniorów podczas pandemii Covid-19. Na kanale emitowane są typowe kultowe czeskie filmy, seriale i programy rozrywkowe. Stacja nadawana jest w języku czeskim.

ČT24
HD

Kanał informacyjny czeskiej telewizji publicznej. Prezentuje zarówno aktualne informacje, jak i tematy programów cyklicznych z dziedziny publicystyki, polityki, sportu, reportażu. Stacja nadawana jest w języku czeskim.

ČT D / Art
HD

Czeski kanał poświęcony informacjom z dziedziny kultury i sztuki. Ofertą będą w szczególności zachwyceni miłośnicy twórczości artystycznej. W ramówce znaleźć można programy muzyczne, teatralne, relacje z wydarzeń i newsy ze świata sztuki.

ČT Sport
HD

Czeska „Czwórka” poświęcona jest głównie tematyce sportowej. Można tu znaleźć wydarzenia sportowe, w tym mecze ligowe i rozgrywki piłki nożnej, koszykówki, siatkówki czy hokeja. Ciekawostki sportowe odnajdą także fani pokera czy kolarstwa.

TVP WORLD
HD

TVP World jest anglojęzycznym kanałem informacyjnym obejmującym zagadnienia globalne z perspektywy środkowoeuropejskiej. TVP World dostarcza wszystkie istotne informacje, w tym: wiadomości z ostatniej chwili, politykę, biznes, kulturę i sport. Ponadto oferuje szczegółowe spojrzenie na Europę Środkowo-Wschodnią.

News24
HD

News24 to treści informacyjne z Polski i ze świata. Ramówka skupia się na wydarzeniach z różnych regionów naszego kraju. Na kanale przedstawiane są także informacje ze świata sportu.

13.TV
HD

13.tv to propozycja skierowana do widzów w każdym wieku. Najciekawsze treści kanałów tematycznych dla dzieci, kobiet i mężczyzn skumulowane w jednym. Rozrywka, sport, publicystyka, muzyka, bajki dla najmłodszych, motoryzacja - wszystko to i dużo więcej zobaczysz na kanale 13.tv

Sportowa.TV
HD

Ramówka kanału wypełniona jest transmisjami i powtórkami z wydarzeń sportowych, wywiadami, debatami oraz konkursami. Na kanale można śledzić starcia niższych lig polskiej piłki nożnej, a także rozgrywki takich dyscyplin jak polski bilard czy rugby.

UA TV

Międzynarodowy ukraiński kanał telewizyjny UA TV nadaje dla tych, którzy szukają prawdy o tym, co dzieje się na Ukrainie, w Europie Wschodniej, Rosji i na świecie.

TVP 4K
HD

Okolicznościowy kanał TVP, emitowany w trakcie XXII Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej, które odbędą się w Katarze w dniach 20 listopada - 18 grudnia 2022 roku. Kanał w najwyższej jakości 4K / UHD.

RMF Maxxx

Komercyjna stacja radiowa skierowana głównie do ludzi młodych. Stacja prezentuje muzykę z gatunku pop oraz elektroniczną muzykę taneczną jak dance lub house. W nocnym paśmie dominują utwory produkcji krajowej.

RMF FM

Polska prywatna stacja radiowa o profilu muzyczno-informacyjnym. Jedna z najchętniej słuchanych stacji radiowych w Polsce. Skierowana głównie do osób w wieku 25–39 lat. Prezentuje największe hity obecnej dekady i oferuje audycje tematyczne.

RMF Classic

Komercyjna stacja radiowa o charakterze muzyczno-literackim, należąca do Grupy RMF. Prezentuje głównie muzykę poważną i filmową, a także piosenki poetyckie i jazz. Stacja oferuje także wywiady z uznanymi przedstawicielami świata kultury.

Polskie Radio 1

Ogólnopolska, całodobowa, publiczna polska stacja radiowa, będąca częścią spółki akcyjnej Polskie Radio. Radiowa Jedynka nadaje program o charakterze uniwersalnym, adresowany do szerokiego grona słuchaczy.

Polskie Radio 2

Ogólnopolska, całodobowa, publiczna stacja radiowa, należąca do spółki akcyjnej Polskie Radio. Radiowa Dwójka nadaje program o charakterze muzyczno-rozrywkowym i oferuje audycje publicystyczne, społeczne i kulturalne.

Polskie Radio 3

Ogólnopolska, całodobowa, publiczna stacja radiowa, należąca do spółki akcyjnej Polskie Radio. Radiowa Trójka prezentuje utwory należące do klasyki swojego gatunku, jak również oryginalne brzmienia. Stacja oferuje także reportaże, słuchowiska i kabarety.

Polskie Radio 4

Ogólnopolska, całodobowa, publiczna stacja radiowa, należąca do spółki akcyjnej Polskie Radio. Radiowa Czwórka to stacja dla ludzi ciekawych świata i poszukujących codziennej dawki informacji. To miejsce dla wszystkich, którzy kochają muzykę, literaturę i naukę.

Radio Chilli Zet

Polska stacja radiowa, oferująca muzykę z pogranicza brzmień alternatywnych, indie popu i soulu, jazzu. Poza audycjami muzycznymi na antenie prezentowane są wywiady na tematy związane z kulturą oraz reportaże.

Antyradio

Polska stacja radiowa, należąca do spółki radiowej Eurozet, nadająca muzykę w formacie alternative rock. Na antenie prezentowane są audycje autorskie i tematyczne, jak również listy przebojów. Stacja oferuje także serwis informacyjny.

Radio 357

Internetowa stacja radiowa o profilu muzyczno-publicystycznym, prezentująca szeroką gamę gatunków muzycznych, takich jak rock, jazz, pop czy hip-hop. Stacja oferuje różnorodne audycje, w tym audycje publicystyczne lub muzyczne.

Eska ROCK

Stacja radiowa z siedzibą w Warszawie, działająca w ramach Grupy Radiowej Time. Stacja prezentuje głównie muzykę z gatunku rock, w tym modern rock, indie rock czy rock alternatywny. Stacja oferuje również audycje tematyczne.

Meloradio

Polska stacja radiowa, skierowana głównie do starszego pokolenia. Stacja prezentuje muzykę ostatnich pięciu dekad i oferuje stałe audycje tematyczne i podcasty, w tym: „As w kinie”, „Co słychać w naturze” lub „Tu i teraz”.

Muzo FM

Ponadregionalna stacja radiowa, skierowana głównie do młodych słuchaczy. Stacja prezentuje muzykę z gatunku rock, ambitny pop i oferuje popularne audycje tematyczne, podcasty i programy autorskie, takie jak „Happy noise”.

Radio eM

Śląska stacja radiowa o charakterze katolickim i regionalnym. Stacja oferuje programy publicystyczne, religijne, a także audycje muzyczne i tematyczne, jak „A to historia”, „Ach muzyka”, „Dobry tytuł”.

Radio Piekary

Regionalna stacja radiowa poświęcona w dużej mierze kulturze śląskiej. Na antenie dominują utwory muzyki polskiej i zagranicznej. Prezentowane są również audycje promujące śląską kulturę, tradycję i muzykę.

Radio TOK FM

Polska ponadregionalna stacja radiowa o charakterze informacyjno-publicystycznym. Jedna z najchętniej słuchanych stacji w Polsce, oferująca audycje muzyczne, publicystyczne, sportowe, podcasty, a także serwis informacyjny.

Radio ZET

Polska komercyjna stacja radiowa, prezentująca muzykę popularną, a także przeboje lat 90. Jedna z najczęściej słuchanych stacji radiowych w Polsce, oferująca audycje, skierowane głównie do osób w wieku 28-49 lat.

Radio Złote Przeboje

Stacja radiowa, prezentująca głównie utwory pochodzące z lat 80., 90. i 2000. Skierowana w większości do słuchaczy w wieku 25–50 lat. Stacja oferuje także serwis informacyjny oraz drogowy z aktualnymi informacjami dla kierowców

Radio Maryja

Polska stacja radiowa o charakterze społeczno-katolickim. Stacja oferuje głównie treści religijne, w tym transmisje z nabożeństw, modlitwy, muzykę religijną, a także audycje publicystyczne i autorskie.

Recordings
50 h of Recordings
Device support
1x Support for Dekodery (1 more devices than now)
1x Support for Urządzenia mobilne i Smart TV (1 more devices than now)