Pakiet kanałów STARTOWY

Oglądaj pakiet najpopularniejszych polskich kanałów telewizyjnych w wersji High Definition (HD).
Usługa Timeshift do 24 godzin wstecz oraz możliwość nagrywania na dysku PVR o pojemności pozwalającej na zapis 25 godzin audycji i filmów. Kanały pakietu Startowego oglądać można na jednym dekoderze oraz na jednym urządzeniu mobilnym. *
*- Usługi Timeshift, nagrywania audycji oraz odtwarzania na urządzeniach mobilnych dostępne są dla wybranych kanałów.

61 sum 35 HD channels* 37 Ogólne 1 Informacyjne 4 Popularnonaukowe 7 Filmy i seriale 1 Dziecięce 1 Sportowe 7 Styl życia 3 Muzyczne

* HD quality is only available in specific packages.


TVP1 HD
TVP1 HD Timeshift HD

Program Pierwszy Telewizji Polskiej, potocznie Jedynka. Polska publiczna stacja telewizyjna i zarazem najstarsza polska stacja telewizyjna. Telewizyjna Jedynka ma charakter informacyjno-publicystyczny oraz głównie produkcje własne, m.in. seriale, teleturnieje, filmy.

TVP2 HD
TVP2 HD Timeshift HD

Program Drugi Telewizji Polskiej. Kanał skupia się na prezentowaniu programów kulturalno-rozrywkowych, publicystycznych.

TVP3 Warszawa
TVP3 Warszawa Timeshift

Ośrodek regionalny TVP z siedzibą główną w Warszawie. Sztandarowym programem TVP3 Warszawa jest Telewizyjny Kurier Warszawski.

TVP INFO HD
TVP INFO HD Timeshift HD

Kanał informacyjny Telewizji Polskiej. TVP Info nadaje informacje z kraju i z zagranicy, transmisje na żywo, konferencje prasowe, a także prognozę pogody, serwis sportowy, serwis ekonomiczny, programy publicystyczne i reporterskie.

TVN HD
TVN HD HD

Czołowy kanał telewizyjny na polskim rynku oferujący programy rozrywkowe oraz audycje informacyjne.

POLSAT HD
POLSAT HD HD

Polska stacja telewizyjna wchodząca w skład grupy medialnej Cyfrowy Polsat. Oferta programowa budowana jest głównie w oparciu o seriale oraz portfolio filmów fabularnych.

TVN7 HD
TVN7 HD HD

Kanał telewizyjny należący do Grupy TVN o profilu rozrywkowo-filmowym. Stacja nadaje głównie seriale i filmy fabularne, programy rozrywkowe.

POLSAT2 HD
POLSAT2 HD HD OTT

Kanał ogólnotematyczny Telewizji Polsat, emituje głównie polskie seriale i świetne kino.

TTV HD
TTV HD HD

Polski telewizyjny kanał ogólnotematyczny (o charakterze społeczno-interwencyjnym).

TV PULS HD
TV PULS HD Timeshift HD

Polska telewizja komercyjna. W ofercie posiada hity filmowe, seriale, dokumenty i animacje.

TV PULS 2 HD
TV PULS 2 HD Timeshift HD

Polska stacja telewizyjna. Oferta programową dla całej rodziny, w tym: hity filmowe i seriale, animacje i dokumenty, produkcje własne oraz transmisje z największych wydarzeń artystycznych.

TV4 HD
TV4 HD HD

Polska stacja telewizyjna jest własnością telewizji Polsat. W ofercie m.in. różnorodne polskie i zagraniczne programy, popularne seriale, wybór filmów fabularnych, animacje dla dzieci oraz pozycje dokumentalne i popularnonaukowe.

SUPER POLSAT HD
SUPER POLSAT HD HD

Kanał telewizyjny Telewizji Polsat. W ofercie znajdą się powtórki najpopularniejszych seriali oraz programów rozrywkowych z anteny POLSATU.

TV6 HD
TV6 HD HD

Polska stacja telewizyjna, należąca do Telewizji Polsat. Skierowana głównie do młodzieży. Stacja emituje m.in. seriale animowane, programy rozrywkowe oraz reality show.

METRO HD
METRO HD Timeshift HD

Polska stacja telewizyjna o charakterze uniwersalnym. kanał telewizyjny, przygotowany z myślą o widzach otwartych na nowości i inspiracje, poszukujących jakościowej rozrywki: filmów i seriali na światowym poziomie, fascynujących dokumentów i programów typu reality show.

WP HD
WP HD Timeshift HD

Telewizja WP to polska telewizja o wszechstronnej tematyce. W ofercie kanału można znaleźć pasma informacyjne, polskie kabarety, programy dokumentalne oraz wieczorne maratony filmowe.

ZOOM TV
ZOOM TV Timeshift HD

Polska stacja telewizyjna o charakterze uniwersalnym. Zoom TV prezentuje na swojej antenie sensacyjne opowieści, dokumenty i skecze znanych polskich kabaretów.

Nowa HD
Nowa HD HD

Polska stacja telewizyjna o charakterze uniwersalnym. W ofercie programy o charakterze rozrywkowym, informacyjnym oraz seriale i filmy fabularne.

TVP HISTORIA
TVP HISTORIA Timeshift

Kanał historyczny Telewizji Polskiej. Oparty jest na produkcji własnych programów oraz na zasobach archiwalnych TVP. Emituje także produkcje zagraniczne.

TVP KULTURA
TVP KULTURA polski Timeshift

Pierwszy kanał tematyczny Telewizji Polskiej, poświęcony w całości tematyce kulturalnej (prezentuje film, teatr, muzykę, sztukę i literaturę).

TVP Rozrywka
TVP Rozrywka Timeshift

Kanał Telewizji Polskiej o tematyce rozrywkowej. W ramówce TVP pojawiają się audycje kabaretowe, programy typu talk-show, spektakle, widowiska i seriale telewizyjne.

TVP ABC
TVP ABC Timeshift

Kanał tematyczny Telewizji Polskiej o charakterze dziecięcym. Program jest adresowany do dzieci w wieku 4–12 lat.

TVP SPORT HD
TVP SPORT HD Timeshift HD

Polska stacja telewizyjna o charakterze sportowym, należąca do Telewizji Polskiej SA.

TVP POLONIA
TVP POLONIA Timeshift HD

Polski kanał satelitarny Telewizji Polskiej, skierowany głównie do Polaków mieszkających za granicą. W TVP Polonia pokazywane są np. najważniejsze programy informacyjne TVP1 – Wiadomości, Teleexpress.

TVP Kobieta
TVP Kobieta Timeshift HD

TVP Kobieta jest programem, który łączy treści lifestylowe, poradnikowe i rozrywkowe. Widz może liczyć na wiele treści familijnych i kulinarnych, a także prozdrowotnych.

STOPKLATKA TV HD
STOPKLATKA TV HD Timeshift HD

Ogólnodostępny kanał telewizyjny o tematyce filmowo-serialowej.

Filmbox Premium
Filmbox Premium Timeshift HD

FilmBox Premium HD to wysmakowana oferta wielokrotnie nagradzanych obrazów filmowych - uczta dla kinomana. Zdobywcy prestiżowych nagród, świetni aktorzy, głośne obrazy hollywoodzkie i uznane kino europejskie. Na antenie można znaleźć to, co w kinie najlepsze. Jest to kanał emitowany bez reklam, 24 godziny na dobę.

Filmbox Family
Filmbox Family Timeshift

FilmBox Family to klasyka rozrywki dla całej rodziny. Prezentuje filmy, które spodobają się zarówno najmłodszym widzom, jak i dorosłym. W ofercie kanału znajdują się popularne produkcje dla dzieci i młodzieży, kreskówki, zabawne komedie oraz seriale i filmy familijne. Wspólna rodzinna zabawa gwarantowana! Jest to kanał emitowany bez reklam, 24 godziny na dobę.

Filmbox Action
Filmbox Action Timeshift

FilmBox Action to kanał filmowy adresowany do miłośników kina akcji. Prezentuje repertuar z dużą dawką adrenaliny - od kryminałów i filmów sensacyjnych, przez westerny i obrazy katastroficzne, aż po thrillery i horrory. W ciągu dnia ramówkę wypełniają propozycje adresowane do młodszych odbiorców, wieczory natomiast zarezerwowane są dla dorosłego widza. Poza filmami fabularnymi w ofercie kanału znajdują się również seriale.

Filmbox Arthouse
Filmbox Arthouse Timeshift HD

FilmBox Arthouse to jedyny globalny kanał telewizyjny prezentujący filmy fabularne, dokumentalne oraz krótkometrażowe autorstwa niezależnych filmowców z całego świata. W repertuarze znajdują się produkcje zaliczane do kina autorskiego, dzieła spoza głównego nurtu kina, filmy debiutujących reżyserów, produkcje eksperymentalne i offowe.

Filmbox Extra
Filmbox Extra Timeshift HD

FilmBox Extra HD to kanał premium, który prezentuje starannie wyselekcjonowane hity filmowe i serialowe w jakości full HD. W ofercie kanału znaleźć można wysokobudżetowe i hollhywoodzkie przeboje, a także najlepsze europejskie produkcje. Jest to kanał emitowany bez reklam, 24 godziny na dobę.

TVP Dokument
TVP Dokument polski Timeshift HD

TVP Dokument – polska stacja telewizyjna Telewizji Polskiej, w której emitowane są głównie filmy dokumentalne.

FokusTV HD
FokusTV HD HD

Polski kanał tematyczny o charakterze edukacyjno-poznawczym.

Eska HD
Eska HD HD

Polskojęzyczna stacja telewizyjna o charakterze muzycznym, będąca rozwinięciem multimedialnej platformy internetowej Radia Eska.

4Fun TV
4Fun TV Timeshift

Polska stacja muzyczno-rozrywkowa skierowana głównie do młodzieży i dorosłych. Kanał prezentuje głównie teledyski i programy muzyczne.

POLO TV
POLO TV

Polskojęzyczna stacja telewizyjna o charakterze muzycznym. Emituje głównie muzykę disco polo i dance oraz muzykę biesiadną, muzykę folkową, country, cygańską i zagraniczną muzykę dyskotekową.

Antena TV
Antena TV polski Timeshift HD

Polska stacja telewizyjna skierowana przede wszystkim do osób w wieku 50+

POLONIA 1
POLONIA 1 Timeshift

Najstarsza obecnie istniejąca polska komercyjna telewizja. Nowoczesny, młodzieżowy, rozrywkowy, trafiający do młodszej grupy targetowej kanał.

TELE5 HD
TELE5 HD Timeshift HD

Polska ogólnotematyczna stacja telewizyjna. Stacja nadaje program o charakterze rozrywkowym, jakiego znaczną część stanowią filmy i seriale.

NASA TV UHD
NASA TV UHD Timeshift HD OTT

NASA TV UHD to kanał amerykańskiej agencji kosmicznej. Można w nim oglądać wyjątkowe zdjęcia z amerykańskiego programu kosmicznego, w tym relacje ze startów rakiet. Można podglądać także życie na pokładzie Międzynarodowej Stacji Kosmicznej, podziwiać widoki Ziemi z kosmosu, a nawet eksplorować kosmos, układ słoneczny czy Marsa.

TV TRWAM
TV TRWAM Timeshift OTT

Polska stacja telewizyjna o charakterze edukacyjno-poradnikowym i religijnym z siedzibą w Toruniu.

TVP3 Gdańsk
TVP3 Gdańsk Timeshift

Ośrodek regionalny Telewizji Polskiej, obejmujący zasięgiem województwo pomorskie z siedzibą główną w Gdańsku.

TVP3 Szczecin
TVP3 Szczecin Timeshift

Ośrodek regionalny TVP obejmujący zasięgiem województwo zachodniopomorskie z siedzibą główną w Szczecinie.

TVP3 Poznań
TVP3 Poznań Timeshift

Ośrodek regionalny TVP z siedzibą główną w Poznaniu obejmujący swym zasięgiem województwo wielkopolskie.

TVP3 Białystok
TVP3 Białystok Timeshift

Oddział terenowy TVP obejmujący zasięgiem województwo podlaskie z siedzibą główną w Białymstoku.

TVP3 Olsztyn
TVP3 Olsztyn Timeshift

Ośrodek regionalny TVP z siedzibą główną w Olsztynie oraz redakcjami terenowymi w Elblągu i Ełku.

TVP3 Bydgoszcz
TVP3 Bydgoszcz Timeshift

Ośrodek regionalny TVP obejmujący zasięgiem województwo kujawsko-pomorskie z siedzibą główną w Bydgoszczy.

TVP3 Gorzów
TVP3 Gorzów Timeshift

Oddział terenowy Telewizji Polskiej z siedzibą główną w Gorzowie Wielkopolskim oraz redakcją terenową w Zielonej Górze.

TVP3 Lublin
TVP3 Lublin Timeshift

Ośrodek regionalny TVP obejmujący zasięgiem województwo lubelskie z siedzibą główną w Lublinie oraz redakcjami terenowymi w Białej Podlaskiej i Zamościu.

TVP3 Rzeszów
TVP3 Rzeszów Timeshift

Oddział regionalnej telewizji publicznej, nadającej swój program na terenie województwa podkarpackiego. Siedziba telewizji znajduje się w Rzeszowie.

TVP3 Wrocław
TVP3 Wrocław Timeshift

Oddział terenowy TVP obejmujący zasięgiem województwo dolnośląskie z siedzibą we Wrocławiu.

TVP3 Kraków
TVP3 Kraków Timeshift

Ośrodek regionalny TVP obejmujący zasięgiem województwo małopolskie z siedzibą główną w Krakowie oraz redakcjami terenowymi w Tarnowie, Zakopanem, Nowym Sączu, Oświęcimiu.

TVP3 Opole
TVP3 Opole Timeshift

Oddział Terenowy TVP z siedzibą w Opolu.

TVP3 Kielce
TVP3 Kielce Timeshift

Oddział Terenowy TVP w Kielcach.

TVP3 Łódź
TVP3 Łódź Timeshift

Oddział terenowy TVP obejmujący zasięgiem przeważającą część województwa łódzkiego oraz ościennych powiatów. Jest najstarszym oddziałem terenowym Telewizji Polskiej.

TVP3 Katowice
TVP3 Katowice Timeshift

Ośrodek regionalny TVP z siedzibą w Katowicach, z redakcjami i siedzibami terenowymi w Bielsku-Białej, Częstochowie i Rybniku.

Kominek
Kominek HD

Wycisz się przy kominku.

Akwarium
Akwarium HD

Zrelaksuj się obserwując rybki.

Plaża
Plaża HD

Odpręż się słuchając w szumu morza.

Wieczór na plaży
Wieczór na plaży HD

Klimatyczna plaża przed zachodem słońca.

Leśny wodospad
Leśny wodospad HD

Pozwól sobie na chwilę relaksu pośrodku lasu.