Pakiet kanałów STARTOWY

53 sum 28 HD channels* 37 Ogólne 3 Filmy i seriale 1 Informacyjne 1 Sportowe 1 Dziecięce 2 Popularnonaukowe 3 Muzyczne 5 Styl życia

* HD quality is only available in specific packages.


TVP1 HD
TVP1 HD Timeshift HD

Program Pierwszy Telewizji Polskiej, potocznie Jedynka. Polska publiczna stacja telewizyjna i zarazem najstarsza polska stacja telewizyjna. Telewizyjna Jedynka ma charakter informacyjno-publicystyczny oraz głównie produkcje własne, m.in. seriale, teleturnieje, filmy.

TVP2 HD
TVP2 HD Timeshift HD

Program Drugi Telewizji Polskiej. Kanał skupia się na prezentowaniu programów kulturalno-rozrywkowych, publicystycznych.

TVN HD
TVN HD HD

Czołowy kanał telewizyjny na polskim rynku oferujący programy rozrywkowe oraz audycje informacyjne.

POLSAT HD
POLSAT HD HD

Polska stacja telewizyjna wchodząca w skład grupy medialnej Cyfrowy Polsat. Oferta programowa budowana jest głównie w oparciu o seriale oraz portfolio filmów fabularnych.

TVP3 Warszawa
TVP3 Warszawa Timeshift

Ośrodek regionalny TVP z siedzibą główną w Warszawie. Sztandarowym programem TVP3 Warszawa jest Telewizyjny Kurier Warszawski.

TVN7 HD
TVN7 HD HD

Kanał telewizyjny należący do Grupy TVN o profilu rozrywkowo-filmowym. Stacja nadaje głównie seriale i filmy fabularne, programy rozrywkowe.

POLSAT2 HD
POLSAT2 HD HD

Kanał ogólnotematyczny Telewizji Polsat, emituje głównie polskie seriale i świetne kino.

TTV HD
TTV HD HD

Polski telewizyjny kanał ogólnotematyczny (o charakterze społeczno-interwencyjnym).

TV PULS HD
TV PULS HD Timeshift HD

Polska telewizja komercyjna. W ofercie posiada hity filmowe, seriale, dokumenty i animacje.

TV PULS 2 HD
TV PULS 2 HD Timeshift HD

Polska stacja telewizyjna. Oferta programową dla całej rodziny, w tym: hity filmowe i seriale, animacje i dokumenty, produkcje własne oraz transmisje z największych wydarzeń artystycznych.

TVP Rozrywka
TVP Rozrywka Timeshift

Kanał Telewizji Polskiej o tematyce rozrywkowej. W ramówce TVP pojawiają się audycje kabaretowe, programy typu talk-show, spektakle, widowiska i seriale telewizyjne.

TV4 HD
TV4 HD HD

Polska stacja telewizyjna jest własnością telewizji Polsat. W ofercie m.in. różnorodne polskie i zagraniczne programy, popularne seriale, wybór filmów fabularnych, animacje dla dzieci oraz pozycje dokumentalne i popularnonaukowe.

SUPER POLSAT HD
SUPER POLSAT HD HD

Kanał telewizyjny Telewizji Polsat. W ofercie znajdą się powtórki najpopularniejszych seriali oraz programów rozrywkowych z anteny POLSATU.

TV6 HD
TV6 HD HD

Polska stacja telewizyjna, należąca do Telewizji Polsat. Skierowana głównie do młodzieży. Stacja emituje m.in. seriale animowane, programy rozrywkowe oraz reality show.

METRO HD
METRO HD Timeshift HD

Polska stacja telewizyjna o charakterze uniwersalnym. kanał telewizyjny, przygotowany z myślą o widzach otwartych na nowości i inspiracje, poszukujących jakościowej rozrywki: filmów i seriali na światowym poziomie, fascynujących dokumentów i programów typu reality show.

WP HD
WP HD Timeshift HD

Telewizja WP to polska telewizja o wszechstronnej tematyce. W ofercie kanału można znaleźć pasma informacyjne, polskie kabarety, programy dokumentalne oraz wieczorne maratony filmowe.

ZOOM TV
ZOOM TV Timeshift HD

Polska stacja telewizyjna o charakterze uniwersalnym. Zoom TV prezentuje na swojej antenie sensacyjne opowieści, dokumenty i skecze znanych polskich kabaretów.

Nowa HD
Nowa HD Timeshift HD

Polska stacja telewizyjna o charakterze uniwersalnym. W ofercie programy o charakterze rozrywkowym, informacyjnym oraz seriale i filmy fabularne.

ATM Rozrywka
ATM Rozrywka Timeshift

Kanał telewizyjny o charakterze rozrywkowym. W ofercie stacji: najlepsze seriale komediowe, programy rozrywkowe oraz popularne komedie.

TVP POLONIA
TVP POLONIA Timeshift HD

Polski kanał satelitarny Telewizji Polskiej, skierowany głównie do Polaków mieszkających za granicą. W TVP Polonia pokazywane są np. najważniejsze programy informacyjne TVP1 – Wiadomości, Teleexpress.

POLONIA 1
POLONIA 1 Timeshift

Najstarsza obecnie istniejąca polska komercyjna telewizja. Nowoczesny, młodzieżowy, rozrywkowy, trafiający do młodszej grupy targetowej kanał.

TELE5 HD
TELE5 HD Timeshift HD

Polska ogólnotematyczna stacja telewizyjna. Stacja nadaje program o charakterze rozrywkowym, jakiego znaczną część stanowią filmy i seriale.

TV TRWAM
TV TRWAM Timeshift OTT

Polska stacja telewizyjna o charakterze edukacyjno-poradnikowym i religijnym z siedzibą w Toruniu.

TVP INFO HD
TVP INFO HD Timeshift HD

Kanał informacyjny Telewizji Polskiej. TVP Info nadaje informacje z kraju i z zagranicy, transmisje na żywo, konferencje prasowe, a także prognozę pogody, serwis sportowy, serwis ekonomiczny, programy publicystyczne i reporterskie.

TVP SPORT HD
TVP SPORT HD Timeshift HD

Polska stacja telewizyjna o charakterze sportowym, należąca do Telewizji Polskiej SA.

TVP ABC
TVP ABC Timeshift

Kanał tematyczny Telewizji Polskiej o charakterze dziecięcym. Program jest adresowany do dzieci w wieku 4–12 lat.

STOPKLATKA TV HD
STOPKLATKA TV HD Timeshift HD

Ogólnodostępny kanał telewizyjny o tematyce filmowo-serialowej.

TVP KULTURA
TVP KULTURA polski Timeshift

Pierwszy kanał tematyczny Telewizji Polskiej, poświęcony w całości tematyce kulturalnej (prezentuje film, teatr, muzykę, sztukę i literaturę).

TVP HISTORIA
TVP HISTORIA Timeshift

Kanał historyczny Telewizji Polskiej. Oparty jest na produkcji własnych programów oraz na zasobach archiwalnych TVP. Emituje także produkcje zagraniczne.

Eska HD
Eska HD Timeshift HD

Polskojęzyczna stacja telewizyjna o charakterze muzycznym, będąca rozwinięciem multimedialnej platformy internetowej Radia Eska.

4Fun TV
4Fun TV Timeshift

Polska stacja muzyczno-rozrywkowa skierowana głównie do młodzieży i dorosłych. Kanał prezentuje głównie teledyski i programy muzyczne.

POLO TV
POLO TV Timeshift

Polskojęzyczna stacja telewizyjna o charakterze muzycznym. Emituje głównie muzykę disco polo i dance oraz muzykę biesiadną, muzykę folkową, country, cygańską i zagraniczną muzykę dyskotekową.

NASA TV UHD
NASA TV UHD HD

NASA TV UHD to kanał amerykańskiej agencji kosmicznej. Można w nim oglądać wyjątkowe zdjęcia z amerykańskiego programu kosmicznego, w tym relacje ze startów rakiet. Można podglądać także życie na pokładzie Międzynarodowej Stacji Kosmicznej, podziwiać widoki Ziemi z kosmosu, a nawet eksplorować kosmos, układ słoneczny czy Marsa.

TVP3 Gdańsk
TVP3 Gdańsk Timeshift

Ośrodek regionalny Telewizji Polskiej, obejmujący zasięgiem województwo pomorskie z siedzibą główną w Gdańsku.

TVP3 Szczecin
TVP3 Szczecin Timeshift

Ośrodek regionalny TVP obejmujący zasięgiem województwo zachodniopomorskie z siedzibą główną w Szczecinie.

TVP3 Poznań
TVP3 Poznań Timeshift

Ośrodek regionalny TVP z siedzibą główną w Poznaniu obejmujący swym zasięgiem województwo wielkopolskie.

TVP3 Białystok
TVP3 Białystok Timeshift

Oddział terenowy TVP obejmujący zasięgiem województwo podlaskie z siedzibą główną w Białymstoku.

TVP3 Olsztyn
TVP3 Olsztyn Timeshift

Ośrodek regionalny TVP z siedzibą główną w Olsztynie oraz redakcjami terenowymi w Elblągu i Ełku.

TVP3 Bydgoszcz
TVP3 Bydgoszcz Timeshift

Ośrodek regionalny TVP obejmujący zasięgiem województwo kujawsko-pomorskie z siedzibą główną w Bydgoszczy.

TVP3 Gorzów
TVP3 Gorzów Timeshift

Oddział terenowy Telewizji Polskiej z siedzibą główną w Gorzowie Wielkopolskim oraz redakcją terenową w Zielonej Górze.

TVP3 Lublin
TVP3 Lublin Timeshift

Ośrodek regionalny TVP obejmujący zasięgiem województwo lubelskie z siedzibą główną w Lublinie oraz redakcjami terenowymi w Białej Podlaskiej i Zamościu.

TVP3 Rzeszów
TVP3 Rzeszów Timeshift

Oddział regionalnej telewizji publicznej, nadającej swój program na terenie województwa podkarpackiego. Siedziba telewizji znajduje się w Rzeszowie.

TVP3 Wrocław
TVP3 Wrocław Timeshift

Oddział terenowy TVP obejmujący zasięgiem województwo dolnośląskie z siedzibą we Wrocławiu.

TVP3 Kraków
TVP3 Kraków Timeshift

Ośrodek regionalny TVP obejmujący zasięgiem województwo małopolskie z siedzibą główną w Krakowie oraz redakcjami terenowymi w Tarnowie, Zakopanem, Nowym Sączu, Oświęcimiu.

TVP3 Opole
TVP3 Opole Timeshift

Oddział Terenowy TVP z siedzibą w Opolu.

TVP3 Kielce
TVP3 Kielce Timeshift

Oddział Terenowy TVP w Kielcach.

TVP3 Łódź
TVP3 Łódź Timeshift

Oddział terenowy TVP obejmujący zasięgiem przeważającą część województwa łódzkiego oraz ościennych powiatów. Jest najstarszym oddziałem terenowym Telewizji Polskiej.

TVP3 Katowice
TVP3 Katowice Timeshift

Ośrodek regionalny TVP z siedzibą w Katowicach, z redakcjami i siedzibami terenowymi w Bielsku-Białej, Częstochowie i Rybniku.

Kominek
Kominek HD

Akwarium
Akwarium HD

Plaża
Plaża HD

Wieczór na plaży
Wieczór na plaży HD

Leśny wodospad
Leśny wodospad HD