Pakiet kanałów RODZINNY

Pakiet najlepszych polskojęzycznych kanałów telewizyjnych. Kanały sportowe, dla dzieci, lifestyle i filmowe to rozrywka dla całej rodziny.
W ramach pakietu usługa Timeshift do 2 dni wstecz oraz możliwość nagrywania na dysku PVR o pojemności pozwalającej na zapis 50 godzin audycji. Kanały oglądać można na jednym dekoderze oraz na jednym urządzeniu mobilnym*.

*- Usługi Timeshift, nagrywania audycji oraz odtwarzania na urządzeniach mobilnych dostępne są dla wybranych kanałów.

136 sum 102 HD channels* 45 General 11 Informative 13 Education 6 Kids 14 Sports 21 Lifestyle 9 Movies and series 17 Music

* HD quality is only available in specific packages.


TVP1 HD
TVP1 HD Polish Timeshift HD

Program Pierwszy Telewizji Polskiej, potocznie Jedynka. Polska publiczna stacja telewizyjna i zarazem najstarsza polska stacja telewizyjna. Telewizyjna Jedynka ma charakter informacyjno-publicystyczny oraz głównie produkcje własne, m.in. seriale, teleturnieje, filmy.

TVP2 HD
TVP2 HD Polish Timeshift HD

Program drugi Telewizji Polskiej. Kanał skupia się na prezentowaniu treści kulturalno-rozrywkowych i publicystycznych. Posiada w ofercie filmy fabularne, dokumentalne, historyczne, podróżnicze, kabarety, a także programy typu talk-show i inne.

TVP3 HD Warszawa
TVP3 HD Warszawa Polish Timeshift HD

Program trzeci Telewizji Polskiej, czyli telewizja regionalna to kanał prezentujący tematykę publicystyczną i kulturalną, jak również sprawy i problemy lokalne kraju. Znajdziesz tutaj wszystkie ważne wydarzenia regionalne.

TVP INFO HD
TVP INFO HD Polish Timeshift HD

Kanał informacyjny Telewizji Polskiej. TVP Info nadaje informacje z kraju i z zagranicy, transmisje na żywo, konferencje prasowe, a także prognozę pogody, serwis sportowy, serwis ekonomiczny, programy publicystyczne i reporterskie.

TVN HD
TVN HD Polish HD

Jednej z czołowych kanałów telewizyjnych na polskim rynku. Emituje programy rozrywkowe i reality show oraz audycje informacyjne. Stacja posiada także bogatą ofertę seriali produkcji własnej oraz filmów polskich i zagranicznych.

POLSAT HD
POLSAT HD Polish HD

Polska ogólnotematyczna stacja telewizyjna, wchodząca w skład grupy medialnej Cyfrowy Polsat i główny kanał Telewizji Polsat. Oferuje polskie i zagraniczne filmy oraz seriale, jak również programy rozrywkowe oraz informacyjno-publicystyczne.

TVN7 HD
TVN7 HD Polish HD

Kanał telewizyjny należący do Grupy TVN o profilu rozrywkowo-filmowym. Stacja nadaje głównie seriale i filmy fabularne, programy rozrywkowe.

POLSAT2 HD
POLSAT2 HD Polish HD

Kanał ogólnotematyczny Telewizji Polsat, emituje głównie polskie seriale i świetne kino.

TTV HD
TTV HD Polish HD

Polski telewizyjny kanał ogólnotematyczny (o charakterze społeczno-interwencyjnym).

TV PULS HD
TV PULS HD Polish Timeshift HD

TV Puls to trzecia co do wielkości telewizja komercyjna w Polsce. Kanał o charakterze ogólnotematycznym, oferujący zróżnicowane gatunki filmów, seriali i programów telewizyjnych, które zapewnią rozrywkę każdemu.

TV PULS 2 HD
TV PULS 2 HD Polish Timeshift HD

Polska stacja telewizyjna. Oferta programową dla całej rodziny, w tym: hity filmowe i seriale, animacje i dokumenty, produkcje własne oraz transmisje z największych wydarzeń artystycznych.

TV4 HD
TV4 HD Polish HD

Polska stacja telewizyjna, która jest własnością Telewizji Polsat. W ofercie znaleźć można, m.in. różnorodne polskie i zagraniczne programy rozrywkowe i dokumentalne, a także popularne seriale, filmy czy animacje dla dzieci.

SUPER POLSAT HD
SUPER POLSAT HD Polish HD

Kanał telewizyjny Telewizji Polsat. W ofercie znajdą się powtórki najpopularniejszych seriali oraz programów rozrywkowych z anteny POLSATU.

TV6 HD
TV6 HD Polish HD

Polska stacja telewizyjna, należąca do Telewizji Polsat. Skierowana głównie do młodzieży. Stacja emituje m.in. seriale animowane, programy rozrywkowe oraz reality show.

METRO HD
METRO HD Polish , org Timeshift HD

Polska stacja telewizyjna o charakterze uniwersalnym. kanał telewizyjny, przygotowany z myślą o widzach otwartych na nowości i inspiracje, poszukujących jakościowej rozrywki: filmów i seriali na światowym poziomie, fascynujących dokumentów i programów typu reality show.

WP HD
WP HD Polish Timeshift HD

Telewizja WP to polska telewizja o wszechstronnej tematyce. W ofercie kanału można znaleźć pasma informacyjne, polskie kabarety, programy dokumentalne oraz wieczorne maratony filmowe.

ZOOM TV
ZOOM TV Polish , org Timeshift HD

Polska stacja telewizyjna o charakterze ogólnotematycznym. Zoom TV prezentuje na swojej antenie sensacyjne opowieści, dokumenty i skecze znanych polskich kabaretów. Kanał oferuje również filmy fabularne oraz programy edukacyjne i publicystyczne.

Nowa HD
Nowa HD Polish Timeshift HD

Polska stacja telewizyjna o charakterze uniwersalnym. W ofercie programy o charakterze rozrywkowym, informacyjnym oraz seriale i filmy fabularne.

TVP HISTORIA
TVP HISTORIA Polish Timeshift

Kanał historyczny Telewizji Polskiej. Oparty jest na produkcji własnych programów oraz na zasobach archiwalnych TVP. Emituje także produkcje zagraniczne.

TVP KULTURA
TVP KULTURA Polish Timeshift HD

Kanał tematyczny Telewizji Polskiej, poświęcony w całości tematyce kulturalnej (prezentuje film, teatr, muzykę, sztukę i literaturę).

TVP Rozrywka
TVP Rozrywka Timeshift

Kanał Telewizji Polskiej o tematyce rozrywkowej. W ramówce TVP pojawiają się audycje kabaretowe, programy typu talk-show, spektakle, widowiska i seriale telewizyjne.

TVP ABC
TVP ABC Timeshift

Kanał tematyczny Telewizji Polskiej o charakterze dziecięcym. Program jest adresowany do dzieci w wieku 4–12 lat.

Disney Channel HD
Disney Channel HD Polish , English Timeshift HD OTT

Kanał telewizyjny skierowany do dzieci 6-15 lat i oferujący najlepsze filmy oraz seriale animowane Disneya. Znaleźć można tutaj tytuły takie jak „Miraculous: Biedronka i Czarny Kot”, „Sowi dom”, „Fineasz i Ferb” czy „Wodogrzmoty Małe”.

Disney Junior
Disney Junior Polish , English Timeshift OTT

Trzeci kanał Disneya, utrzymujący się w czołówce oglądalności wśród stacji dla dzieci. Swój program kieruje do widzów w wieku przedszkolnym. Oferuje głównie edukacyjne seriale animowane, takie jak „Klub przyjaciół Myszki Miki” czy „Spidey i superkumple”.

Disney XD
Disney XD Polish Timeshift OTT

Disney XD to siostrzana stacja telewizyjna Disney Channel, skierowana dla dzieci i młodzieży. Emituje zarówno produkcje własne, jak i programy znane z kanału Disney Channel. Ramówka jest oparta na serialach animowanych, np. „Spider-Man”.

TOP KIDS HD
TOP KIDS HD Polish Timeshift HD OTT

Kanał dla dzieci z kultowymi serialami animowanymi z lat 80. i 90., który zaciekawi nie tylko najmłodszych, ale też wzbudzi sentyment u dorosłych. Znajdują się tutaj kreskówki dziecięce dobrze znane dzisiejszym trzydziestolatkom i czterdziestolatkom.

JUNIOR MUSIC HD
JUNIOR MUSIC HD Polish Timeshift HD OTT

Kanał emituje na swojej antenie wesołe piosenki adresowane do najmłodszych widzów. Za dnia na antenie królują radosne piosenki, przy których najmłodsi mogą śpiewać i tańczyć. Natomiast wieczorem pojawiają się najpopularniejsze kołysanki.

TVP SPORT HD
TVP SPORT HD Polish Timeshift HD

Polska stacja telewizyjna o charakterze sportowym, należąca do Telewizji Polskiej SA.

ELEVEN SPORTS 1
ELEVEN SPORTS 1 Polish Timeshift HD

Kanał sportowy w całości poświęcony piłce nożnej z najwyższej półki. Najciekawsze wydarzenia "na żywo" wybrane z bogatej oferty programowej.

ELEVEN SPORTS 2
ELEVEN SPORTS 2 Polish Timeshift HD

Kanał sportowy Eleven Sports 2 jest międzynarodową telewizją oferującą transmisje z wielkich wydarzeń sportowych.

ELEVEN SPORTS 3
ELEVEN SPORTS 3 Polish Timeshift HD

Eleven Sports 3 oferuje najważniejsze europejskie rozgrywki piłki nożnej na żywo, prezentuje filmy dokumentalne o tematyce sportowej i powtórki najciekawszych wydarzeń pokazywanych na Eleven Sports 1 i Eleven Sports 2.

ELEVEN SPORTS 4
ELEVEN SPORTS 4 Polish Timeshift HD

W Eleven Sports 4 znajdą się transmisje, m.in. meczów piłkarskich Bundesligi, Serie A TIM, LaLiga Santander oraz Ligue 1 Conforama.

EUROSPORT 1 HD
EUROSPORT 1 HD Polish , English HD

Stacja telewizyjna o profilu sportowym zapewniający relacje na żywo z takich czołowych imprez jak wielkoszlemowe turnieje tenisowe. Eurosport prezentuje również najbogatszą ofertę sportów zimowych.

EUROSPORT 2 HD
EUROSPORT 2 HD Polish , English HD

Polska stacja telewizyjna, jej oferta to uzupełnienie Eurosportu. Specjalizuje się w relacjach ze sportów drużynowych.

POLSAT SPORT HD
POLSAT SPORT HD Polish HD OTT

Polska stacja telewizyjna o profilu sportowym, należąca do grupy kanałów Telewizji Polsat.

POLSAT SPORT EXTRA HD
POLSAT SPORT EXTRA HD Polish HD OTT

Polska stacja telewizyjna o profilu sportowym, należąca do grupy Polsat (drugi – po Polsacie Sport – kanał sportowy tej stacji).

POLSAT SPORT NEWS HD
POLSAT SPORT NEWS HD Polish HD OTT

Polska stacja telewizyjna o profilu informacyjno-sportowym, należąca do grupy kanałów telewizji Polsat. W ramówce Polsat Sport News znajdują się m.in. serwisy informacyjne oraz programy publicystyczne.

POLSAT SPORT FIGHT HD
POLSAT SPORT FIGHT HD Polish HD OTT

Polska stacja telewizyjna o profilu sportowym, należąca do grupy kanałów Telewizji Polsat. Polsat Sport Fight HD to kanał poświęcony w całości sportom walki.

Sportowa.TV
Sportowa.TV Polish Timeshift HD OTT

Ramówka kanału wypełniona jest transmisjami i powtórkami z wydarzeń sportowych, wywiadami, debatami oraz konkursami. Na kanale można śledzić starcia niższych lig polskiej piłki nożnej, a także rozgrywki takich dyscyplin jak polski bilard czy rugby.

POLSAT GAMES
POLSAT GAMES Polish HD OTT

Polska stacja telewizyjna Telewizji Polsat poświęcona głównie grom wideo, e-sportowi oraz anime.

POLSAT NEWS HD
POLSAT NEWS HD Polish , mis HD OTT

Kanał informacyjno-publicystyczny Grupy Polsat. W Polsat News zobaczyć możemy bieżące doniesienia dotyczące sportu, gospodarki i biznesu.

TVN24 HD
TVN24 HD Polish , org HD

Pierwsza polska telewizja informacyjna, nadająca program przez całą dobę.Serwisy informacyjne pojawiają się co pół godziny; w pozostałym czasie nadawane są programy publicystyczne.

TVN24 BiS HD
TVN24 BiS HD Polish , org HD

Kanał informacyjny należący do Grupy TVN, koncentrujący się na wiadomościach biznesowych i zagranicznych.

WYDARZENIA24
WYDARZENIA24 Polish HD OTT

Stacja informacyjna powstająca we współpracy z Polsat News, Wydarzeniami oraz serwisem internetowym Interia. W ramówce Wydarzeń24 znajdują się wyłącznie serwisy informacyjne, w których widzowie znajdą wszystkie bieżące informacje z kraju i ze świata.

POLSAT NEWS 2
POLSAT NEWS 2 Polish HD OTT

Polski publicystyczno-informacyjny kanał telewizyjny. Stanowi uzupełnienie głównej anteny Polsat News, z pogłębionym komentarzem.

Biznes24
Biznes24 Polish Timeshift HD OTT

Stacja telewizyjna o charakterze biznesowym, koncentrująca się na informacjach o gospodarce i ekonomii. Kanał skierowany do wszystkich przedsiębiorców i osób zainteresowanych obecną sytuacją na rynku finansowym.

News24
News24 Polish Timeshift HD OTT

News24 to treści informacyjne z Polski i ze świata. Ramówka skupia się na wydarzeniach z różnych regionów naszego kraju. Na kanale przedstawiane są także informacje ze świata sportu.

TVP WORLD
TVP WORLD English Timeshift HD

TVP World jest anglojęzycznym kanałem informacyjnym obejmującym zagadnienia globalne z perspektywy środkowoeuropejskiej. TVP World dostarcza wszystkie istotne informacje, w tym: wiadomości z ostatniej chwili, politykę, biznes, kulturę i sport. Ponadto oferuje szczegółowe spojrzenie na Europę Środkowo-Wschodnią.

TVP POLONIA
TVP POLONIA Polish Timeshift HD

Polski kanał satelitarny Telewizji Polskiej, skierowany głównie do Polaków mieszkających za granicą. W TVP Polonia pokazywane są np. najważniejsze programy informacyjne TVP1 – Wiadomości, Teleexpress.

HGTV HD
HGTV HD Polish , org HD

Kanał tematyczny, należący do Grupy TVN. Nadaje głównie programy o urządzaniu domów i ogrodów.

HOME TV
HOME TV Polish Timeshift HD

Polska stacja telewizyjna o urządzaniu domów i ogrodów. W ofercie kanału znajdziemy programy poświęcone nieruchomościom, ogrodnictwu, aranżacji wnętrz i wielu innym tematom. W ramówce znaleźć można audycje poradnikowe, które uczą i inspirują.

POLSAT RODZINA
POLSAT RODZINA Polish HD

Polska stacja telewizyjna Telewizji Polsat, poświęcona głównie rodzinie, serialom, filmom fabularnym, teleturniejom, programom rozrywkowym, programom poradnikowym.

FOOD Network
FOOD Network Polish , org HD

Polska wersja amerykańskiego kanału o tematyce kulinarnej. Nadawcą kanału jest Grupa TVN.

TLC HD
TLC HD Polish , English HD

Amerykański kanał telewizyjny. Na antenie nadawane są programy, które skierowane są głównie do kobiet.

TVN TURBO HD
TVN TURBO HD Polish HD

Kanał kierowany głównie do pasjonatów motoryzacji, emituje programy motoryzacyjne, sportowe, dla majsterkowiczów oraz dokumentalne.

TVN STYLE HD
TVN STYLE HD Polish HD

TVN Style jest to kanał kobiecy o wszechstronnej tematyce. Oferta programowa kanału bazuje na polskich produkcjach wzbogaconych o starannie dobrane propozycje zagraniczne.

POLSAT PLAY HD
POLSAT PLAY HD Polish HD OTT

Kanał lifestyle'owy Telewizji Polsat skierowany głównie do mężczyzn. Oferta doskonale łączy męskie pasje, fascynujące dokumenty oraz erotykę.

POLSAT CAFE HD
POLSAT CAFE HD Polish HD OTT

Kanał lifestyle'owy Telewizji Polsat. Najlepsze magazyny lifestylowe, talk show, programy poradnikowe i rozrywkowe, realisty show, filmy dokumentalne, seriale i kino kobiece.

TVP Kobieta
TVP Kobieta Polish Timeshift HD

TVP Kobieta jest programem, który łączy treści lifestylowe, poradnikowe i rozrywkowe. Widz może liczyć na wiele treści familijnych i kulinarnych, a także prozdrowotnych.

13.TV
13.TV Polish Timeshift HD OTT

13.tv to propozycja skierowana do widzów w każdym wieku. Najciekawsze treści kanałów tematycznych dla dzieci, kobiet i mężczyzn skumulowane w jednym. Rozrywka, sport, publicystyka, muzyka, bajki dla najmłodszych, motoryzacja - wszystko to i dużo więcej zobaczysz na kanale 13.tv

StudioMed
StudioMed Polish , English Timeshift HD

Tematyka poświęcona w całości kwestiom medycznym, profilaktyce zdrowia, postępowaniu wobec chorób i zmniejszaniu ryzyka ich pojawienia się w życiu człowieka. W ramówce można znaleźć programy edukacyjne, filmy dokumentalne i poradniki.

TVN FABUŁA HD
TVN FABUŁA HD Polish , org HD

Polski kanał serialowo-filmowy, nadaje pozycje serialowe z TVN, filmy kinowe, seriale zagraniczne oraz własne produkcje. Emituje również programy o kulturze, showbiznesie oraz talk-show z udziałami aktorów.

STOPKLATKA TV HD
STOPKLATKA TV HD Polish , org Timeshift HD

Jedyny w Polsce ogólnodostępny kanał telewizyjny o tematyce filmowo-serialowej, prezentujący przekrój kina polskiego i zagranicznego. Ramówka podzielona jest na cykle tematyczne i emisje specjalne, dzięki temu każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

POLSAT FILM HD
POLSAT FILM HD Polish HD

Kanał tematyczny telewizji Polsat o tematyce filmowej. Każdy wieczór to przygoda z innym gatunkiem filmowym.

POLSAT SERIALE HD
POLSAT SERIALE HD Polish HD

Na kanale Polsat Seriale widzowie mogą obejrzeć znane i niezmiennie cieszące się powodzeniem polskie seriale. Emitowane są pasma z polskimi filmami, w tym najpopularniejszymi komediami w historii naszego kina.

TVP Seriale
TVP Seriale Polish Timeshift

Polski kanał Telewizji Polskiej, nadający głównie seriale.

Kino Polska
Kino Polska Polish Timeshift HD

Jedyny kanał telewizyjny na świecie, poświęcony w całości promocji polskiego kina i polskich twórców filmowych. W ofercie, poza kultowymi produkcjami filmowymi, znajdują się również seriale animowane dla najmłodszych widzów.

Red Top
Red Top Polish , org Timeshift HD

Kanał filmowo-serialowy, oparty o kultowe produkcje kina amerykańskiego oraz europejskiego. Ramówka przeznaczona jest dla widzów w różnym wieku, miłośników dobrze znanych i ponadczasowych filmów i seriali.

Red Carpet
Red Carpet Polish , org Timeshift HD

Stacja o charakterze rozrywkowym i pierwsza telewizja popkulturowa. W ramówce kanału widzowie znajdą programy o gwiazdach show-biznesu, relacje z wydarzeń kulturalnych, premier kinowych, pokazów mody, koncertów, gal i innych ważnych wydarzeń.

Filmax
Filmax Polish Timeshift HD

Polska stacja filmowo-rozrywkowa, której nadawcą jest spółka MWE Networks. W ramówce znajdują się kultowe filmy amerykańskie, klasyczne seriale i programy rozrywkowe, w tym kulisy powstawania kinowych hitów i „Kabaretowy szał”.

DISCOVERY HD
DISCOVERY HD Polish , English HD

Edukacyjny kanał telewizyjny. Ofertę stacji tworzą zarówno interesujące historie z życia ludzi, jak i programy dotyczące m.in. inżynierii, motoryzacji, jak i ciekawych form spędzania wolnego czasu.

DISCOVERY SCIENCE HD
DISCOVERY SCIENCE HD Polish , English HD

Amerykański telewizyjny kanał tematyczny nadający filmy dokumentalne i programy popularnonaukowe poświęcone szeroko pojętym naukom ścisłym i przyrodniczym.

ANIMAL PLANET HD
ANIMAL PLANET HD Polish , English HD

Kanał telewizyjny, emitujący głównie programy dokumentalne o zwierzętach i przyrodzie.

ID HD
ID HD Polish , English HD

Dokumentalny kanał tematyczny poświęcony policyjnym śledztwom i zbrodniom.

DTX HD
DTX HD Polish , English HD

Telewizyjny kanał tematyczny skierowany głównie do mężczyzn. W ramówce stacji znajdują się takie kategorie programów jak: motoryzacja, jedzenie czy wędkarstwo.

DISCOVERY LIFE
DISCOVERY LIFE Polish , English HD

Kanał telewizyjny nadający filmy i seriale dokumentalne, fabularne oraz rozrywkowe.Na Discovery Life obok wybranych programów pokazujących dziką przyrodę i zwierzęta, zobaczymy fascynujące pozycje o charakterze "styl życia".

DISCOVERY HISTORIA
DISCOVERY HISTORIA Polish , English

Kanał tematyczny o tematyce historycznej. Stacja emituje produkcje polskie i zagraniczne, traktujące o historii współczesnej, starożytnej, dziejach Polski czy militariach.

ADVENTURE TV HD
ADVENTURE TV HD Polish Timeshift HD

Polski kanał dla prawdziwych pasjonatów i pasjonatek przygód. Ramówka wypełniona jest bogatą ofertą programów dokumentalnych i popularnonaukowych, w tym wielu audycji podróżniczych, przyrodniczych, a także popularnych tytułów z gatunku docu-reality.

TRAVEL CHANNEL HD
TRAVEL CHANNEL HD Polish , org HD

Kanał telewizyjny o profilu podróżniczym, należący do Grupy TVN.

TVP Dokument
TVP Dokument Polish Timeshift HD

TVP Dokument – polska stacja telewizyjna Telewizji Polskiej, w której emitowane są głównie filmy dokumentalne.

POLSAT DOKU HD
POLSAT DOKU HD Polish HD

Polski kanał telewizyjny należący do Telewizji Polsat. Oferta jest kierowana do wszystkich widzów poszukujących w telewizji wysokiej jakości interesujących pozycji dokumentalnych.

FokusTV HD
FokusTV HD Polish HD

Polski kanał tematyczny o charakterze edukacyjno-poznawczym.

POLSAT MUSIC HD
POLSAT MUSIC HD Polish HD

Kanał Telewizji Polsat o tematyce rozrywkowej, poświęcony muzyce pop i rock.

Eska HD
Eska HD Polish HD OTT

Polskojęzyczna stacja telewizyjna o charakterze muzycznym, będąca rozwinięciem multimedialnej platformy internetowej Radia Eska.

EskaTV extra HD
EskaTV extra HD Polish HD OTT

Polskojęzyczna stacja telewizyjna o charakterze muzycznym będąca rozwinięciem kanału Eska TV.

Eska Rock TV
Eska Rock TV Polish OTT

Polska stacja radiowa, prezentująca głównie muzykę z gatunku rock, w tym modern rock, indie rock czy rock alternatywny. Na antenie usłyszeć można nie tylko klasyki, ale także nowości. Stacja oferuje również audycje tematyczne.

4Fun TV
4Fun TV Polish Timeshift

Polska stacja muzyczno-rozrywkowa skierowana głównie do młodzieży i dorosłych. Kanał prezentuje głównie teledyski i programy muzyczne.

4Fun KIDS
4Fun KIDS Polish Timeshift

Polska stacja muzyczna. Oferta stacji zapewnia widzom sentymentalną podróż w czasie.

4Fun Dance
4Fun Dance Polish Timeshift

Polska stacja muzyczna emitująca muzykę z gatunku disco polo i dance.

STARS TV
STARS TV Polish Timeshift HD

Polski kanał muzyczny, prezentujący największe hity od lat 50. do 90. W ramówce znaleźć można również przeboje muzyki współczesnej, dzięki temu z oferty korzystać mogą różne pokolenia, od dziadka po wnuka.

MixTape
MixTape Polish Timeshift HD OTT

Kanał telewizyjny o tematyce muzycznej, nadający głównie hip-hop, gangsta rap i reggae. Stacja umożliwia prezentowanie swojej twórczości młodym i utalentowanym artystom i artystkom, dopiero zaczynającym swoją karierę.

Ultra TV
Ultra TV Polish Timeshift HD OTT

Ultra TV to całodobowy kanał telewizyjny, który nadaje wyłącznie treści zarejestrowane w najwyższej rozdzielczości HD. Stacja prezentuje głównie audycje muzyczne. W jego ofercie znaleźć można również pozycje filmowe i dokumentalne.

POLO TV
POLO TV Polish OTT

Polskojęzyczna stacja telewizyjna o charakterze muzycznym. Emituje głównie muzykę disco polo i dance oraz muzykę biesiadną, muzykę folkową, country, cygańską i zagraniczną muzykę dyskotekową.

DISCO POLO MUSIC
DISCO POLO MUSIC Polish OTT

Kanał Telewizji Polsat o tematyce rozrywkowej, poświęcony muzyce disco polo oraz polskiej muzyce dance i muzyce biesiadnej.

POWER TV HD
POWER TV HD Polish Timeshift HD OTT

Polska całodobowa stacja muzyczno-rozrywkowa. Kanał codziennie emituje klipy muzyczne disco i dance z lat 80. i 90. XX wieku. Power TV to największe gwiazdy polskiej muzyki dance oraz legendy gatunku Eurodance.

Music Box
Music Box Polish Timeshift HD

Całodobowy kanał telewizyjny o charakterze muzycznym, nadawany w języku polskim. Stacja prezentuje hity polskie i zagraniczne. W ofercie są również newsy ze świata muzyki, mody i kina, a także wywiady oraz audycje rozrywkowe.

NUTA TV HD
NUTA TV HD Polish Timeshift HD

Polski kanał muzyczny, kierowany głównie do młodych odbiorców. W ramówce stacji prezentowane są teledyski z gatunku pop i dance ostatniej dekady, zarówno twórczości polskiej, jak i zagranicznej. Kanał oferuje najlepsze hity na wieczorne imprezy.

VOX music TV
VOX music TV Polish Timeshift OTT

Polskojęzyczny kanał telewizyjny o tematyce muzycznej. Stacja emituje muzykę taneczną disco polo, dance i pop oraz muzykę z lat 70., 80. i 90. XX wieku.

NUTA GOLD
NUTA GOLD Polish Timeshift HD

Kanał muzyczny oferujący widzom muzyczną podróż w towarzystwie najpopularniejszych przebojów od lat 60. aż do czasów współczesnych. Prawdziwa gratka dla koneserów kultowych i ponadczasowych hitów muzycznych.

Antena TV
Antena TV Polish Timeshift HD

Polska stacja telewizyjna skierowana przede wszystkim do osób w wieku 50+. W ofercie dostępne są, m.in. filmy fabularne, seriale, audycje rozrywkowe, transmisje nabożeństw, audycje muzyczne dla seniorów i wiele innych.

TVS
TVS Polish

Pierwsza regionalna stacja telewizyjna o profilu informacyjno-rozrywkowym. Kanał skierowany głównie do mieszkańców województwa śląskiego i promujący Śląsk, jego kulturę, muzykę, historię i tradycję. Nadawany przez 24 godziny na dobę.

POLONIA 1
POLONIA 1 Polish Timeshift

Jedna z pierwszych i obecnie najstarsza działająca nieprzerwanie polska stacja komercyjna. Kanał posiada zróżnicowaną ofertę programową, prezentując kontent muzyczno-rozrywkowy, w tym filmy, seriale i programy telewizyjne.

TELE5 HD
TELE5 HD Polish Timeshift HD

Polska ogólnotematyczna stacja telewizyjna, która nadaje program o charakterze rozrywkowym, którego znaczną część stanowią filmy i seriale. Oferta kanału jest bardzo różnorodna i stworzona tak, żeby każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

TVC
TVC Polish Timeshift HD OTT

Telewizja dla wszystkich Polaków. Widzowie w ramówce znajdą kultowe filmy, seriale, programy poradnikowe, seriale animowane i wiadomości regionalne. TVC to też widowiska artystyczne dla całych rodzin, w tym między innymi koncerty i kabarety.

Xtreme HD
Xtreme HD Polish Timeshift HD OTT

Kanał poświęcony najbardziej emocjonującym sportom, dla wszystkich miłośników i miłośniczek ekstremalnego stylu życia. Na antenie znaleźć można treści o tematyce survivalowej, outdoorowej i motoryzacyjnej.

NASA TV UHD
NASA TV UHD org Timeshift HD OTT

NASA TV UHD to kanał amerykańskiej agencji kosmicznej. Można w nim oglądać wyjątkowe zdjęcia z amerykańskiego programu kosmicznego, a także podglądać życie na pokładzie Międzynarodowej Stacji Kosmicznej lub podziwiać zdjęcia Ziemi z kosmosu.

TV TRWAM
TV TRWAM Polish Timeshift OTT

Polska stacja telewizyjna o charakterze katolicko-społecznym i religijnym z siedzibą w Toruniu. Oferta kanału składa się z programów informacyjnych, publicystycznych i rozrywkowych. Kanał zawiera też seriale i filmy religijne.

France 24 - eng
France 24 - eng English Timeshift

Pierwsza francuska stacja nadająca informacje o sprawach międzynarodowych 24 godziny na dobę. Stacja dysponuje środkami i personelem gwarantującymi całkowitą niezależność i pozwalającymi na publikowanie oryginalnych reportaży w języku angielskim.

France 24
France 24 French Timeshift

Pierwsza francuska stacja nadająca informacje o sprawach międzynarodowych 24 godziny na dobę. Stacja dysponuje środkami i personelem gwarantującymi całkowitą niezależność i pozwalającymi na publikowanie oryginalnych zdjęć i reportaży.

Ukraine 1
Ukraine 1 Russian Timeshift HD OTT

Całodobowy kanał telewizyjny prezentujący najistotniejsze fakty, ich komentarze oraz wydarzenia dotyczące Ukrainy.

TVP3 Gdańsk
TVP3 Gdańsk Polish Timeshift

Program trzeci Telewizji Polskiej, czyli telewizja regionalna to kanał prezentujący tematykę publicystyczną i kulturalną, jak również sprawy i problemy lokalne kraju. Tutaj znajdują się wszystkie ważne wydarzenia regionalne.

TVP3 Szczecin
TVP3 Szczecin Polish Timeshift

Program trzeci Telewizji Polskiej, czyli telewizja regionalna to kanał prezentujący tematykę publicystyczną i kulturalną, jak również sprawy i problemy lokalne kraju. Tutaj znajdują się wszystkie ważne wydarzenia regionalne.

TVP3 Poznań
TVP3 Poznań Polish Timeshift

Program trzeci Telewizji Polskiej, czyli telewizja regionalna to kanał prezentujący tematykę publicystyczną i kulturalną, jak również sprawy i problemy lokalne kraju. Tutaj znajdują się wszystkie ważne wydarzenia regionalne.

TVP3 Białystok
TVP3 Białystok Polish Timeshift

Program trzeci Telewizji Polskiej, czyli telewizja regionalna to kanał prezentujący tematykę publicystyczną i kulturalną, jak również sprawy i problemy lokalne kraju. Tutaj znajdują się wszystkie ważne wydarzenia regionalne.

TVP3 Olsztyn
TVP3 Olsztyn Polish Timeshift

Program trzeci Telewizji Polskiej, czyli telewizja regionalna to kanał prezentujący tematykę publicystyczną i kulturalną, jak również sprawy i problemy lokalne kraju. Tutaj znajdują się wszystkie ważne wydarzenia regionalne.

TVP3 Bydgoszcz
TVP3 Bydgoszcz Polish Timeshift

Program trzeci Telewizji Polskiej, czyli telewizja regionalna to kanał prezentujący tematykę publicystyczną i kulturalną, jak również sprawy i problemy lokalne kraju. Tutaj znajdują się wszystkie ważne wydarzenia regionalne.

TVP3 Gorzów
TVP3 Gorzów Polish Timeshift

Program trzeci Telewizji Polskiej, czyli telewizja regionalna to kanał prezentujący tematykę publicystyczną i kulturalną, jak również sprawy i problemy lokalne kraju. Tutaj znajdują się wszystkie ważne wydarzenia regionalne.

TVP3 Lublin
TVP3 Lublin Polish Timeshift

Program trzeci Telewizji Polskiej, czyli telewizja regionalna to kanał prezentujący tematykę publicystyczną i kulturalną, jak również sprawy i problemy lokalne kraju. Tutaj znajdują się wszystkie ważne wydarzenia regionalne.

TVP3 Rzeszów
TVP3 Rzeszów Polish Timeshift

Program trzeci Telewizji Polskiej, czyli telewizja regionalna to kanał prezentujący tematykę publicystyczną i kulturalną, jak również sprawy i problemy lokalne kraju. Tutaj znajdują się wszystkie ważne wydarzenia regionalne.

TVP3 Wrocław
TVP3 Wrocław Polish Timeshift

Program trzeci Telewizji Polskiej, czyli telewizja regionalna to kanał prezentujący tematykę publicystyczną i kulturalną, jak również sprawy i problemy lokalne kraju. Tutaj znajdują się wszystkie ważne wydarzenia regionalne.

TVP3 Kraków
TVP3 Kraków Polish Timeshift

Program trzeci Telewizji Polskiej, czyli telewizja regionalna to kanał prezentujący tematykę publicystyczną i kulturalną, jak również sprawy i problemy lokalne kraju. Tutaj znajdują się wszystkie ważne wydarzenia regionalne.

TVP3 Opole
TVP3 Opole Polish Timeshift

Program trzeci Telewizji Polskiej, czyli telewizja regionalna to kanał prezentujący tematykę publicystyczną i kulturalną, jak również sprawy i problemy lokalne kraju. Tutaj znajdują się wszystkie ważne wydarzenia regionalne.

TVP3 Kielce
TVP3 Kielce Polish Timeshift

Program trzeci Telewizji Polskiej, czyli telewizja regionalna to kanał prezentujący tematykę publicystyczną i kulturalną, jak również sprawy i problemy lokalne kraju. Tutaj znajdują się wszystkie ważne wydarzenia regionalne.

TVP3 Łódź
TVP3 Łódź Polish Timeshift

Program trzeci Telewizji Polskiej, czyli telewizja regionalna to kanał prezentujący tematykę publicystyczną i kulturalną, jak również sprawy i problemy lokalne kraju. Tutaj znajdują się wszystkie ważne wydarzenia regionalne.

TVP3 Katowice
TVP3 Katowice Polish Timeshift

Program trzeci Telewizji Polskiej, czyli telewizja regionalna to kanał prezentujący tematykę publicystyczną i kulturalną, jak również sprawy i problemy lokalne kraju. Tutaj znajdują się wszystkie ważne wydarzenia regionalne.

Kominek
Kominek HD

Wycisz się przy kominku. Stacja dla zrelaksowania się i wypoczęcia. Z tym kanałem każdy widz poczuje się jak w zaśnieżonej chatce wysoko w górach. Wszystko jest tak wiarygodne, aż trudno uwierzyć, że to tylko kanał telewizyjny.

Akwarium
Akwarium HD

Zrelaksuj się, obserwując rybki. Stacja dla zrelaksowania się i wypoczęcia. Z tym kanałem każdy widz poczuje się, jakby obserwował prawdziwe akwarium. Wszystko jest tak wiarygodne, aż trudno uwierzyć, że to tylko kanał telewizyjny.

Plaża
Plaża HD

Odpręż się, wsłuchując w szum morza. Stacja dla zrelaksowania się i wypoczęcia. Z tym kanałem każdy widz poczuje się jak na plaży. Wszystko jest tak wiarygodne, aż trudno uwierzyć, że to tylko kanał telewizyjny.

Wieczór na plaży
Wieczór na plaży HD

Klimatyczna plaża przed zachodem słońca. Stacja dla zrelaksowania się i wypoczęcia. Z tym kanałem każdy widz poczuje się jak w na plaży. Wszystko jest tak wiarygodne, aż trudno uwierzyć, że to tylko kanał telewizyjny.

Leśny wodospad
Leśny wodospad HD

Pozwól sobie na chwilę relaksu pośrodku lasu. Stacja dla zrelaksowania się i wypoczęcia. Z tym kanałem każdy widz poczuje się jak na leśnej przechadzce. Wszystko jest tak wiarygodne, aż trudno uwierzyć, że to tylko kanał telewizyjny.

ČT1
ČT1 Czech Timeshift HD OTT

Ogólnotematyczny pierwszy program publicznej telewizji czeskiej. Prezentuje rozrywkę, dokument, publicystykę i sport. Oferta kanału jest bogata w filmy i seriale produkcji ČT. Kanał nadawany jest w języku czeskim.

ČT2
ČT2 Czech Timeshift HD OTT

Program drugi czeskiej telewizji publicznej, prezentujący treści związane z kulturą, historią i edukacją. Kanał oferuje wiadomości przygotowywane dla niesłyszących odbiorców. Stacja nadawana jest w języku czeskim.

ČT3
ČT3 Czech Timeshift HD OTT

Program trzeci czeskiej telewizji publicznej powstał specjalnie dla seniorów podczas pandemii Covid-19. Na kanale emitowane są typowe kultowe czeskie filmy, seriale i programy rozrywkowe. Stacja nadawana jest w języku czeskim.

ČT24
ČT24 Czech Timeshift HD OTT

Kanał informacyjny czeskiej telewizji publicznej. Prezentuje zarówno aktualne informacje, jak i tematy programów cyklicznych z dziedziny publicystyki, polityki, sportu, reportażu. Stacja nadawana jest w języku czeskim.

ČT D / Art
ČT D / Art Czech Timeshift HD OTT

Czeski kanał poświęcony informacjom z dziedziny kultury i sztuki. Ofertą będą w szczególności zachwyceni miłośnicy twórczości artystycznej. W ramówce znaleźć można programy muzyczne, teatralne, relacje z wydarzeń i newsy ze świata sztuki.

ČT Sport
ČT Sport Czech Timeshift HD OTT

Czeska „Czwórka” poświęcona jest głównie tematyce sportowej. Można tu znaleźć wydarzenia sportowe, w tym mecze ligowe i rozgrywki piłki nożnej, koszykówki, siatkówki czy hokeja. Ciekawostki sportowe odnajdą także fani pokera czy kolarstwa.