Pakiet kanałów RODZINNY

Pakiet najlepszych polskojęzycznych kanałów telewizyjnych. Kanały sportowe, dla dzieci, lifestyle i filmowe to rozrywka dla całej rodziny.
W ramach pakietu usługa Timeshift do 2 dni wstecz oraz możliwość nagrywania na dysku PVR o pojemności pozwalającej na zapis 50 godzin audycji. Kanały oglądać można na jednym dekoderze oraz na jednym urządzeniu mobilnym*.

*- Usługi Timeshift, nagrywania audycji oraz odtwarzania na urządzeniach mobilnych dostępne są dla wybranych kanałów.

137 sum 98 HD channels* 45 Ogólne 10 Informacyjne 12 Popularnonaukowe 16 Filmy i seriale 6 Dziecięce 13 Sportowe 17 Styl życia 17 Muzyczne 1 General

* HD quality is only available in specific packages.


TVP1 HD
TVP1 HD Timeshift HD

Program Pierwszy Telewizji Polskiej, potocznie Jedynka. Polska publiczna stacja telewizyjna i zarazem najstarsza polska stacja telewizyjna. Telewizyjna Jedynka ma charakter informacyjno-publicystyczny oraz głównie produkcje własne, m.in. seriale, teleturnieje, filmy.

TVP2 HD
TVP2 HD Timeshift HD

Program Drugi Telewizji Polskiej. Kanał skupia się na prezentowaniu programów kulturalno-rozrywkowych, publicystycznych.

TVP3 Warszawa
TVP3 Warszawa Timeshift

Ośrodek regionalny TVP z siedzibą główną w Warszawie. Sztandarowym programem TVP3 Warszawa jest Telewizyjny Kurier Warszawski.

TVP INFO HD
TVP INFO HD Timeshift HD

Kanał informacyjny Telewizji Polskiej. TVP Info nadaje informacje z kraju i z zagranicy, transmisje na żywo, konferencje prasowe, a także prognozę pogody, serwis sportowy, serwis ekonomiczny, programy publicystyczne i reporterskie.

TVN HD
TVN HD HD

Czołowy kanał telewizyjny na polskim rynku oferujący programy rozrywkowe oraz audycje informacyjne.

POLSAT HD
POLSAT HD HD

Polska stacja telewizyjna wchodząca w skład grupy medialnej Cyfrowy Polsat. Oferta programowa budowana jest głównie w oparciu o seriale oraz portfolio filmów fabularnych.

TVN7 HD
TVN7 HD HD

Kanał telewizyjny należący do Grupy TVN o profilu rozrywkowo-filmowym. Stacja nadaje głównie seriale i filmy fabularne, programy rozrywkowe.

POLSAT2 HD
POLSAT2 HD HD OTT

Kanał ogólnotematyczny Telewizji Polsat, emituje głównie polskie seriale i świetne kino.

TTV HD
TTV HD HD

Polski telewizyjny kanał ogólnotematyczny (o charakterze społeczno-interwencyjnym).

TV PULS HD
TV PULS HD Timeshift HD

Polska telewizja komercyjna. W ofercie posiada hity filmowe, seriale, dokumenty i animacje.

TV PULS 2 HD
TV PULS 2 HD Timeshift HD

Polska stacja telewizyjna. Oferta programową dla całej rodziny, w tym: hity filmowe i seriale, animacje i dokumenty, produkcje własne oraz transmisje z największych wydarzeń artystycznych.

TV4 HD
TV4 HD HD

Polska stacja telewizyjna jest własnością telewizji Polsat. W ofercie m.in. różnorodne polskie i zagraniczne programy, popularne seriale, wybór filmów fabularnych, animacje dla dzieci oraz pozycje dokumentalne i popularnonaukowe.

SUPER POLSAT HD
SUPER POLSAT HD HD

Kanał telewizyjny Telewizji Polsat. W ofercie znajdą się powtórki najpopularniejszych seriali oraz programów rozrywkowych z anteny POLSATU.

TV6 HD
TV6 HD HD

Polska stacja telewizyjna, należąca do Telewizji Polsat. Skierowana głównie do młodzieży. Stacja emituje m.in. seriale animowane, programy rozrywkowe oraz reality show.

METRO HD
METRO HD Timeshift HD

Polska stacja telewizyjna o charakterze uniwersalnym. kanał telewizyjny, przygotowany z myślą o widzach otwartych na nowości i inspiracje, poszukujących jakościowej rozrywki: filmów i seriali na światowym poziomie, fascynujących dokumentów i programów typu reality show.

WP HD
WP HD Timeshift HD

Telewizja WP to polska telewizja o wszechstronnej tematyce. W ofercie kanału można znaleźć pasma informacyjne, polskie kabarety, programy dokumentalne oraz wieczorne maratony filmowe.

ZOOM TV
ZOOM TV Timeshift HD

Polska stacja telewizyjna o charakterze uniwersalnym. Zoom TV prezentuje na swojej antenie sensacyjne opowieści, dokumenty i skecze znanych polskich kabaretów.

Nowa HD
Nowa HD Timeshift HD

Polska stacja telewizyjna o charakterze uniwersalnym. W ofercie programy o charakterze rozrywkowym, informacyjnym oraz seriale i filmy fabularne.

TVP HISTORIA
TVP HISTORIA Timeshift

Kanał historyczny Telewizji Polskiej. Oparty jest na produkcji własnych programów oraz na zasobach archiwalnych TVP. Emituje także produkcje zagraniczne.

TVP KULTURA
TVP KULTURA polski Timeshift

Pierwszy kanał tematyczny Telewizji Polskiej, poświęcony w całości tematyce kulturalnej (prezentuje film, teatr, muzykę, sztukę i literaturę).

TVP Rozrywka
TVP Rozrywka Timeshift

Kanał Telewizji Polskiej o tematyce rozrywkowej. W ramówce TVP pojawiają się audycje kabaretowe, programy typu talk-show, spektakle, widowiska i seriale telewizyjne.

TVP ABC
TVP ABC Timeshift

Kanał tematyczny Telewizji Polskiej o charakterze dziecięcym. Program jest adresowany do dzieci w wieku 4–12 lat.

Disney Channel HD
Disney Channel HD polski , anglicky Timeshift HD OTT

Disney Channel HD to kanał skierowany do dzieci 6-15 lat, który oferuje najlepsze animacje.

Disney Junior
Disney Junior Timeshift OTT

Trzeci kanał Disneya w Polsce, po Disney Channel oraz Disney XD, utrzymujący się w czołówce oglądalności wśród stacji dla dzieci. Swój program kieruje do widzów w wieku przedszkolnym (od 2 do 5 lat). Są to głównie edukacyjne seriale animowane, takie jak Klub przyjaciół Myszki Miki czy Leniuchowo.

Disney XD
Disney XD Timeshift OTT

Disney XD to siostrzana stacja telewizyjna Disney Channel, skierowana głównie do chłopców w wieku 6-14 lat. Emituje zarówno produkcje własne, seriale tematycznie, jak i seriale i filmy znane z Disney Channel.

TOP KIDS HD
TOP KIDS HD Timeshift HD

Top Kids to kanał dla dzieci z kultowymi serialami animowanymi z lat 80-tych i 90-tych, który zaciekawi nie tylko najmłodszych, ale też wzbudzi sentyment u dorosłych.

TOP KIDS JR HD
TOP KIDS JR HD Timeshift HD

Top Kids Jr to nowy kanał z bajkami kierowanymi do dzieci w wieku przedszkolnym. Na antenie kanału emitowane będą audycje o charakterze edukacyjnym, które pomogą dziecku poznać świat i się rozwijać.

TVP SPORT HD
TVP SPORT HD Timeshift HD

Polska stacja telewizyjna o charakterze sportowym, należąca do Telewizji Polskiej SA.

ELEVEN SPORTS 1
ELEVEN SPORTS 1 polski Timeshift HD

Kanał sportowy w całości poświęcony piłce nożnej z najwyższej półki. Najciekawsze wydarzenia "na żywo" wybrane z bogatej oferty programowej.

ELEVEN SPORTS 2
ELEVEN SPORTS 2 polski Timeshift HD

Kanał sportowy Eleven Sports 2 jest międzynarodową telewizją oferującą transmisje z wielkich wydarzeń sportowych.

ELEVEN SPORTS 3
ELEVEN SPORTS 3 polski Timeshift HD

Eleven Sports 3 oferuje najważniejsze europejskie rozgrywki piłki nożnej na żywo, prezentuje filmy dokumentalne o tematyce sportowej i powtórki najciekawszych wydarzeń pokazywanych na Eleven Sports 1 i Eleven Sports 2.

ELEVEN SPORTS 4
ELEVEN SPORTS 4 polski Timeshift HD

W Eleven Sports 4 znajdą się transmisje, m.in. meczów piłkarskich Bundesligi, Serie A TIM, LaLiga Santander oraz Ligue 1 Conforama.

EUROSPORT 1 HD
EUROSPORT 1 HD HD

Stacja telewizyjna o profilu sportowym zapewniający relacje na żywo z takich czołowych imprez jak wielkoszlemowe turnieje tenisowe. Eurosport prezentuje również najbogatszą ofertę sportów zimowych.

EUROSPORT 2 HD
EUROSPORT 2 HD HD

Polska stacja telewizyjna, jej oferta to uzupełnienie Eurosportu. Specjalizuje się w relacjach ze sportów drużynowych.

POLSAT SPORT HD
POLSAT SPORT HD HD OTT

Polska stacja telewizyjna o profilu sportowym, należąca do grupy kanałów Telewizji Polsat.

POLSAT SPORT EXTRA HD
POLSAT SPORT EXTRA HD HD OTT

Polska stacja telewizyjna o profilu sportowym, należąca do grupy Polsat (drugi – po Polsacie Sport – kanał sportowy tej stacji).

POLSAT SPORT NEWS HD
POLSAT SPORT NEWS HD HD OTT

Polska stacja telewizyjna o profilu informacyjno-sportowym, należąca do grupy kanałów telewizji Polsat. W ramówce Polsat Sport News znajdują się m.in. serwisy informacyjne oraz programy publicystyczne.

POLSAT SPORT FIGHT HD
POLSAT SPORT FIGHT HD HD OTT

Polska stacja telewizyjna o profilu sportowym, należąca do grupy kanałów Telewizji Polsat. Polsat Sport Fight HD to kanał poświęcony w całości sportom walki.

POLSAT GAMES
POLSAT GAMES HD OTT

Polska stacja telewizyjna Telewizji Polsat poświęcona głównie grom wideo, e-sportowi oraz anime.

POLSAT NEWS HD
POLSAT NEWS HD polski , mis HD OTT

Kanał informacyjno-publicystyczny Grupy Polsat. W Polsat News zobaczyć możemy bieżące doniesienia dotyczące sportu, gospodarki i biznesu.

TVN24 HD
TVN24 HD HD

Pierwsza polska telewizja informacyjna, nadająca program przez całą dobę.Serwisy informacyjne pojawiają się co pół godziny; w pozostałym czasie nadawane są programy publicystyczne.

TVN24 BiS HD
TVN24 BiS HD HD

Kanał informacyjny należący do Grupy TVN, koncentrujący się na wiadomościach biznesowych i zagranicznych.

WYDARZENIA24
WYDARZENIA24 HD OTT

Stacja informacyjna powstająca we współpracy z Polsat News, Wydarzeniami oraz serwisem internetowym Interia. W ramówce Wydarzeń24 znajdują się wyłącznie serwisy informacyjne, w których widzowie znajdą wszystkie bieżące informacje z kraju i ze świata.

POLSAT NEWS 2
POLSAT NEWS 2 HD OTT

Polski publicystyczno-informacyjny kanał telewizyjny. Stanowi uzupełnienie głównej anteny Polsat News, z pogłębionym komentarzem.

Biznes24
Biznes24 polski Timeshift HD

Biznes24 to kanał poświęcony biznesowi, gospodarce i ekonomii. Poruszana tematyka dotyczy finansów osobistych, rynków, gospodarki i zarządzania, omawianych zarówno w codziennych programach informacyjnych, jak i programach poradnikowych czy publicystycznych. Na ekranie pojawiają się też dane rynkowe, które emitowane będą przez całą dobę. Biznes24 koncentruje się na polskim rynku, ale w stacji pojawiają się również informacje z zagranicy.

TVP POLONIA
TVP POLONIA Timeshift HD

Polski kanał satelitarny Telewizji Polskiej, skierowany głównie do Polaków mieszkających za granicą. W TVP Polonia pokazywane są np. najważniejsze programy informacyjne TVP1 – Wiadomości, Teleexpress.

HGTV HD
HGTV HD HD

Kanał tematyczny, należący do Grupy TVN. Nadaje głównie programy o urządzaniu domów i ogrodów.

HOME TV
HOME TV Timeshift HD

Stacja telewizyjna o urządzaniu domów i ogrodów.

POLSAT RODZINA
POLSAT RODZINA HD

Polska stacja telewizyjna Telewizji Polsat, poświęcona głównie rodzinie, serialom, filmom fabularnym, teleturniejom, programom rozrywkowym, programom poradnikowym.

FOOD Network
FOOD Network HD

Polska wersja amerykańskiego kanału o tematyce kulinarnej. Nadawcą kanału jest Grupa TVN.

TLC HD
TLC HD polski , anglicky HD

Amerykański kanał telewizyjny. Na antenie nadawane są programy, które skierowane są głównie do kobiet.

TVN TURBO HD
TVN TURBO HD HD

Kanał kierowany głównie do pasjonatów motoryzacji, emituje programy motoryzacyjne, sportowe, dla majsterkowiczów oraz dokumentalne.

TVN STYLE HD
TVN STYLE HD HD

TVN Style jest to kanał kobiecy o wszechstronnej tematyce. Oferta programowa kanału bazuje na polskich produkcjach wzbogaconych o starannie dobrane propozycje zagraniczne.

POLSAT PLAY HD
POLSAT PLAY HD HD OTT

Kanał lifestyle'owy Telewizji Polsat skierowany głównie do mężczyzn. Oferta doskonale łączy męskie pasje, fascynujące dokumenty oraz erotykę.

POLSAT CAFE HD
POLSAT CAFE HD HD OTT

Kanał lifestyle'owy Telewizji Polsat. Najlepsze magazyny lifestylowe, talk show, programy poradnikowe i rozrywkowe, realisty show, filmy dokumentalne, seriale i kino kobiece.

TVP Kobieta
TVP Kobieta Timeshift HD

TVP Kobieta jest programem, który łączy treści lifestylowe, poradnikowe i rozrywkowe. Widz może liczyć na wiele treści familijnych i kulinarnych, a także prozdrowotnych.

StudioMed
StudioMed Timeshift HD

Tematyka poświęcona w całości kwestiom medycznym, profilaktyce zdrowia, postępowaniu wobec chorób i zmniejszaniu ryzyka ich pojawienia się w życiu człowieka.

TVN FABUŁA HD
TVN FABUŁA HD HD

Polski kanał serialowo-filmowy, nadaje pozycje serialowe z TVN, filmy kinowe, seriale zagraniczne oraz własne produkcje. Emituje również programy o kulturze, showbiznesie oraz talk-show z udziałami aktorów.

STOPKLATKA TV HD
STOPKLATKA TV HD Timeshift HD

Ogólnodostępny kanał telewizyjny o tematyce filmowo-serialowej.

POLSAT FILM HD
POLSAT FILM HD HD

Kanał tematyczny telewizji Polsat o tematyce filmowej. Każdy wieczór to przygoda z innym gatunkiem filmowym.

POLSAT SERIALE HD
POLSAT SERIALE HD HD

Na kanale Polsat Seriale widzowie mogą obejrzeć znane i niezmiennie cieszące się powodzeniem polskie seriale. Emitowane są pasma z polskimi filmami, w tym najpopularniejszymi komediami w historii naszego kina.

TVP Seriale
TVP Seriale Timeshift

Polski kanał Telewizji Polskiej, nadający głównie seriale.

Kino Polska
Kino Polska Timeshift HD

Kino Polska to jedyny kanał telewizyjny na świecie, poświęcony w całości promocji polskiego kina i polskich twórców filmowych.

Red Top
Red Top polski Timeshift HD

RedTOP TV jest kanałem filmowo-serialowym, opartym o kultowe produkcje „classic” - kin amerykańskiego oraz europejskiego.

Red Carpet
Red Carpet polski Timeshift HD

Stacja ma charakter rozrywkowo-poradniczy. W ramówce kanału widzowie znajdą programy o gwiazdach show-biznesu, relacje z wydarzeń kulturalnych, premier kinowych i telewizyjnych, pokazów mody, koncertów czy gal, a także filmy i seriale fabularne.

Filmax
Filmax polski Timeshift HD

Ramówka kanału jest wypełniona filmami i serialami, głównie amerykańskimi i zagranicznymi. Na antenie pojawiają się też kabarety, oraz magazyny i programy o tematyce kinowej.

Filmbox Premium
Filmbox Premium Timeshift HD

FilmBox Premium HD to wysmakowana oferta wielokrotnie nagradzanych obrazów filmowych - uczta dla kinomana. Zdobywcy prestiżowych nagród, świetni aktorzy, głośne obrazy hollywoodzkie i uznane kino europejskie. Na antenie można znaleźć to, co w kinie najlepsze. Jest to kanał emitowany bez reklam, 24 godziny na dobę.

Filmbox Family
Filmbox Family Timeshift

FilmBox Family to klasyka rozrywki dla całej rodziny. Prezentuje filmy, które spodobają się zarówno najmłodszym widzom, jak i dorosłym. W ofercie kanału znajdują się popularne produkcje dla dzieci i młodzieży, kreskówki, zabawne komedie oraz seriale i filmy familijne. Wspólna rodzinna zabawa gwarantowana! Jest to kanał emitowany bez reklam, 24 godziny na dobę.

Filmbox Action
Filmbox Action Timeshift

FilmBox Action to kanał filmowy adresowany do miłośników kina akcji. Prezentuje repertuar z dużą dawką adrenaliny - od kryminałów i filmów sensacyjnych, przez westerny i obrazy katastroficzne, aż po thrillery i horrory. W ciągu dnia ramówkę wypełniają propozycje adresowane do młodszych odbiorców, wieczory natomiast zarezerwowane są dla dorosłego widza. Poza filmami fabularnymi w ofercie kanału znajdują się również seriale.

Filmbox Arthouse
Filmbox Arthouse Timeshift HD

FilmBox Arthouse to jedyny globalny kanał telewizyjny prezentujący filmy fabularne, dokumentalne oraz krótkometrażowe autorstwa niezależnych filmowców z całego świata. W repertuarze znajdują się produkcje zaliczane do kina autorskiego, dzieła spoza głównego nurtu kina, filmy debiutujących reżyserów, produkcje eksperymentalne i offowe.

Filmbox Extra
Filmbox Extra Timeshift HD

FilmBox Extra HD to kanał premium, który prezentuje starannie wyselekcjonowane hity filmowe i serialowe w jakości full HD. W ofercie kanału znaleźć można wysokobudżetowe i hollhywoodzkie przeboje, a także najlepsze europejskie produkcje. Jest to kanał emitowany bez reklam, 24 godziny na dobę.

DISCOVERY HD
DISCOVERY HD polski , anglicky HD

Edukacyjny kanał telewizyjny. Ofertę stacji tworzą zarówno interesujące historie z życia ludzi, jak i programy dotyczące m.in. inżynierii, motoryzacji, jak i ciekawych form spędzania wolnego czasu.

DISCOVERY SCIENCE HD
DISCOVERY SCIENCE HD HD

Amerykański telewizyjny kanał tematyczny nadający filmy dokumentalne i programy popularnonaukowe poświęcone szeroko pojętym naukom ścisłym i przyrodniczym.

ANIMAL PLANET HD
ANIMAL PLANET HD polski , anglicky HD

Kanał telewizyjny, emitujący głównie programy dokumentalne o zwierzętach i przyrodzie.

ID HD
ID HD HD

Dokumentalny kanał tematyczny poświęcony policyjnym śledztwom i zbrodniom.

DTX HD
DTX HD HD

Telewizyjny kanał tematyczny skierowany głównie do mężczyzn. W ramówce stacji znajdują się takie kategorie programów jak: motoryzacja, jedzenie czy wędkarstwo.

DISCOVERY LIFE
DISCOVERY LIFE HD

Kanał telewizyjny nadający filmy i seriale dokumentalne, fabularne oraz rozrywkowe.Na Discovery Life obok wybranych programów pokazujących dziką przyrodę i zwierzęta, zobaczymy fascynujące pozycje o charakterze "styl życia".

DISCOVERY HISTORIA
DISCOVERY HISTORIA

Kanał tematyczny o tematyce historycznej. Stacja emituje produkcje polskie i zagraniczne, traktujące o historii współczesnej, starożytnej, dziejach Polski czy militariach.

ADVENTURE TV HD
ADVENTURE TV HD Timeshift HD

Adventure HD to polski kanał przygodowy. W ramówce kanału znajdują się programy przygodowe, podróżnicze, przyrodnicze, docu-reality, a także coś dla miłośników przyrody.

TRAVEL CHANNEL HD
TRAVEL CHANNEL HD HD

Kanał telewizyjny o profilu podróżniczym, należący do Grupy TVN.

TVP Dokument
TVP Dokument polski Timeshift HD

TVP Dokument – polska stacja telewizyjna Telewizji Polskiej, w której emitowane są głównie filmy dokumentalne.

POLSAT DOKU HD
POLSAT DOKU HD HD

Polski kanał telewizyjny należący do Telewizji Polsat. Oferta jest kierowana do wszystkich widzów poszukujących w telewizji wysokiej jakości interesujących pozycji dokumentalnych.

FokusTV HD
FokusTV HD HD

Polski kanał tematyczny o charakterze edukacyjno-poznawczym.

POLSAT MUSIC HD
POLSAT MUSIC HD HD

Kanał Telewizji Polsat o tematyce rozrywkowej, poświęcony muzyce pop i rock.

Eska HD
Eska HD HD OTT

Polskojęzyczna stacja telewizyjna o charakterze muzycznym, będąca rozwinięciem multimedialnej platformy internetowej Radia Eska.

EskaTV extra HD
EskaTV extra HD HD OTT

Polskojęzyczna stacja telewizyjna o charakterze muzycznym będąca rozwinięciem kanału Eska TV.

Eska Rock TV
Eska Rock TV OTT

Polski kanał telewizyjny o charakterze muzycznym. To przede wszystkim najlepszy rock i jego najświeższe teledyski.

4Fun TV
4Fun TV Timeshift

Polska stacja muzyczno-rozrywkowa skierowana głównie do młodzieży i dorosłych. Kanał prezentuje głównie teledyski i programy muzyczne.

4Fun KIDS
4Fun KIDS Timeshift

Polska stacja muzyczna. Oferta stacji zapewnia widzom sentymentalną podróż w czasie.

4Fun Dance
4Fun Dance Timeshift

Polska stacja muzyczna emitująca muzykę z gatunku disco polo i dance.

STARS TV
STARS TV Timeshift HD

Polski kanał muzyczny. Stacja prezentuje największe przeboje lat 50., 60., 70., 80., 90.,00. oraz przeboje muzyki współczesnej.

MixTape
MixTape polski Timeshift HD OTT

Nowy kanał muzyczny nadający muzykę hip-hop, gangsta rap i reggae.

Ultra TV
Ultra TV polski Timeshift HD OTT

Całodobowy kanał z muzyką.

POLO TV
POLO TV OTT

Polskojęzyczna stacja telewizyjna o charakterze muzycznym. Emituje głównie muzykę disco polo i dance oraz muzykę biesiadną, muzykę folkową, country, cygańską i zagraniczną muzykę dyskotekową.

DISCO POLO MUSIC
DISCO POLO MUSIC OTT

Kanał Telewizji Polsat o tematyce rozrywkowej, poświęcony muzyce disco polo oraz polskiej muzyce dance i muzyce biesiadnej.

POWER TV HD
POWER TV HD Timeshift HD OTT

Polska stacja muzyczno-rozrywkowa. Stacja codziennie emituje klipy muzyczne disco i dance z lat 80. i 90. XX wieku.

Music Box
Music Box polski Timeshift HD

Całodobowy kanał telewizyjny o charakterze muzycznym, nadawany w języku polskim. Prezentuje on mieszankę polskich i zagranicznych teledysków - w tym także światowych hitów. Music Box Polska, to również wiadomości ze świata muzyki, mody i kina, wywiady z celebrytami, plotki show-biznesu oraz audycje rozrywkowe.

NUTA TV HD
NUTA TV HD Timeshift HD

Polski kanał muzyczny. W ofercie kanału Nuta.TV prezentowane są teledyski z gatunku pop i dance.

VOX music TV
VOX music TV Timeshift OTT

Polskojęzyczny kanał telewizyjny o tematyce muzycznej. Stacja emituje muzykę taneczną disco polo, dance i pop oraz muzykę z lat 70., 80. i 90. XX wieku.

GOLD TV
GOLD TV Timeshift

GOLD TV to kanał muzyczny oferujący widzom sentymentalną, muzyczną podróż w towarzystwie najpopularniejszych przebojów od lat 60, aż do czasów współczesnych. To prawdziwa gratka dla koneserów dawnych kultowych hitów, na których wychowały się całe pokolenia.

Antena TV
Antena TV polski Timeshift HD

Polska stacja telewizyjna skierowana przede wszystkim do osób w wieku 50+

TVS
TVS

Pierwsza regionalna stacja telewizyjna o profilu informacyjno-rozrywkowym. Z biegiem lat TVS skoncentrowała się na ogólnopolskiej publiczności.

POLONIA 1
POLONIA 1 Timeshift

Najstarsza obecnie istniejąca polska komercyjna telewizja. Nowoczesny, młodzieżowy, rozrywkowy, trafiający do młodszej grupy targetowej kanał.

TELE5 HD
TELE5 HD Timeshift HD

Polska ogólnotematyczna stacja telewizyjna. Stacja nadaje program o charakterze rozrywkowym, jakiego znaczną część stanowią filmy i seriale.

TVC
TVC polski Timeshift HD OTT

TVC to telewizja z centrum Polski, która w swoim sercu ma wszystkich Polaków. Widzowie w ramówce znajdą kultowe filmy i seriale, ciekawe programy poradnikowe, seriale animowane dla najmłodszych oraz informacje z regionów. TVC to także widowiska artystyczne dla całych rodzin, w tym między innymi koncerty i kabarety.

Super TV
Super TV polski Timeshift HD OTT

Całodobowa telezakupowa stacja telewizyjna.

NASA TV UHD
NASA TV UHD Timeshift HD OTT

NASA TV UHD to kanał amerykańskiej agencji kosmicznej. Można w nim oglądać wyjątkowe zdjęcia z amerykańskiego programu kosmicznego, w tym relacje ze startów rakiet. Można podglądać także życie na pokładzie Międzynarodowej Stacji Kosmicznej, podziwiać widoki Ziemi z kosmosu, a nawet eksplorować kosmos, układ słoneczny czy Marsa.

TV TRWAM
TV TRWAM Timeshift OTT

Polska stacja telewizyjna o charakterze edukacyjno-poradnikowym i religijnym z siedzibą w Toruniu.

France 24 - eng
France 24 - eng anglicky Timeshift

Pierwsza francuska stacja nadająca informacje o sprawach międzynarodowych 24 godziny na dobę. Proponuje inne, nowe spojrzenie na wydarzenia międzynarodowe mające miejsce w wielowymiarowym świecie. Stacja dysponuje środkami i personelem gwarantującymi całkowitą niezależność i pozwalającymi na publikowanie oryginalnych zdjęć i reportaży

France 24
France 24 francouzsky Timeshift

Pierwsza francuska stacja nadająca informacje o sprawach międzynarodowych 24 godziny na dobę. Proponuje inne, nowe spojrzenie na wydarzenia międzynarodowe mające miejsce w wielowymiarowym świecie. Stacja dysponuje środkami i personelem gwarantującymi całkowitą niezależność i pozwalającymi na publikowanie oryginalnych zdjęć i reportaży.

Ukraina24
Ukraina24 Timeshift HD OTT

Stacja całodobowo prezentuje najistotniejsze fakty, ich komentarze oraz wydarzenia dotyczące Ukrainy.

TVP3 Gdańsk
TVP3 Gdańsk Timeshift

Ośrodek regionalny Telewizji Polskiej, obejmujący zasięgiem województwo pomorskie z siedzibą główną w Gdańsku.

TVP3 Szczecin
TVP3 Szczecin Timeshift

Ośrodek regionalny TVP obejmujący zasięgiem województwo zachodniopomorskie z siedzibą główną w Szczecinie.

TVP3 Poznań
TVP3 Poznań Timeshift

Ośrodek regionalny TVP z siedzibą główną w Poznaniu obejmujący swym zasięgiem województwo wielkopolskie.

TVP3 Białystok
TVP3 Białystok Timeshift

Oddział terenowy TVP obejmujący zasięgiem województwo podlaskie z siedzibą główną w Białymstoku.

TVP3 Olsztyn
TVP3 Olsztyn Timeshift

Ośrodek regionalny TVP z siedzibą główną w Olsztynie oraz redakcjami terenowymi w Elblągu i Ełku.

TVP3 Bydgoszcz
TVP3 Bydgoszcz Timeshift

Ośrodek regionalny TVP obejmujący zasięgiem województwo kujawsko-pomorskie z siedzibą główną w Bydgoszczy.

TVP3 Gorzów
TVP3 Gorzów Timeshift

Oddział terenowy Telewizji Polskiej z siedzibą główną w Gorzowie Wielkopolskim oraz redakcją terenową w Zielonej Górze.

TVP3 Lublin
TVP3 Lublin Timeshift

Ośrodek regionalny TVP obejmujący zasięgiem województwo lubelskie z siedzibą główną w Lublinie oraz redakcjami terenowymi w Białej Podlaskiej i Zamościu.

TVP3 Rzeszów
TVP3 Rzeszów Timeshift

Oddział regionalnej telewizji publicznej, nadającej swój program na terenie województwa podkarpackiego. Siedziba telewizji znajduje się w Rzeszowie.

TVP3 Wrocław
TVP3 Wrocław Timeshift

Oddział terenowy TVP obejmujący zasięgiem województwo dolnośląskie z siedzibą we Wrocławiu.

TVP3 Kraków
TVP3 Kraków Timeshift

Ośrodek regionalny TVP obejmujący zasięgiem województwo małopolskie z siedzibą główną w Krakowie oraz redakcjami terenowymi w Tarnowie, Zakopanem, Nowym Sączu, Oświęcimiu.

TVP3 Opole
TVP3 Opole Timeshift

Oddział Terenowy TVP z siedzibą w Opolu.

TVP3 Kielce
TVP3 Kielce Timeshift

Oddział Terenowy TVP w Kielcach.

TVP3 Łódź
TVP3 Łódź Timeshift

Oddział terenowy TVP obejmujący zasięgiem przeważającą część województwa łódzkiego oraz ościennych powiatów. Jest najstarszym oddziałem terenowym Telewizji Polskiej.

TVP3 Katowice
TVP3 Katowice Timeshift

Ośrodek regionalny TVP z siedzibą w Katowicach, z redakcjami i siedzibami terenowymi w Bielsku-Białej, Częstochowie i Rybniku.

Kominek
Kominek HD

Wycisz się przy kominku.

Akwarium
Akwarium HD

Zrelaksuj się obserwując rybki.

Plaża
Plaża HD

Odpręż się słuchając w szumu morza.

Wieczór na plaży
Wieczór na plaży HD

Klimatyczna plaża przed zachodem słońca.

Leśny wodospad
Leśny wodospad HD

Pozwól sobie na chwilę relaksu pośrodku lasu.

ČT1
ČT1 Timeshift HD OTT

Ogólnotematyczny, pierwszy program publicznej telewizji czeskiej. Prezentuje rozrywkę, dokument, publicystykę, sport.

ČT2
ČT2 Timeshift HD OTT

Główna tematyka programu drugiego czeskiej telewizji publicznej dotyczy kultury, historii i edukacji. Serwis prezentuje między innymi wiadomości przygotowywane dla niesłyszących odbiorców.

ČT3
ČT3 Timeshift HD OTT

Program trzeci czeskiej telewizji publicznej poświęcony jest sprawom i problemom seniorów.

ČT24
ČT24 Timeshift HD OTT

Kanał informacyjny czeskiej telewizji publicznej. Prezentuje zarówno aktualne informacje, reportaże, jak i programy cykliczne z dziedziny publicystyki, polityki, sportu.

ČT D / Art
ČT D / Art Timeshift HD OTT

Kanał poświęcony informacjom z dziedziny kultury i sztuki.

ČT Sport
ČT Sport Timeshift HD OTT

Na czeskiej 'Czwórce' prezentowana jest szeroka tematyka sportowa. Można tu obejrzeć wydarzenia sportowe - mecze ligowe i rozgrywki piłki nożnej, koszykówki, siatkówki, hokeja. Ciekawostki sportowe odnajdą także fani pokera, czy kolarstwa.