Dekodery od Ovigo

Dekodery OVIGO

Podłaczając dekoder OVIGO, możesz zamienić swój stary telewizor w nowoczesny odbiornik Smart TV. Wszystko czego potrzebujesz to kabel HDMI i nasz dekoder OVIGO BOX.

Poniżej przedstawiamy porównanie urządzeń dedykowanych do do naszej platformy telewizyjnej. Dekodery charakteryzuje trwałość, łatwość montażu i szerokie możliwości zastosowania. Po podłączeniu do telewizora, od razu można cieszyć się wszystkimi nowoczesnymi funkcjami OVIGO, takimi jak Timeshift, Catch-up lub StartOver.

Obsługiwane dekodery

Arris 1113

Dekoder to bogaty w funkcje, ale kompaktowy dekoder, który użytkownicy mogą umieścić za telewizorem lub w ukrytym miejscu (w wersji z pilotem radiowym), jednocześnie korzystając z wysokiej jakości usług IPTV, takich jak telewizja wysokiej rozdzielczości. Na platformie OVIGO, Arris1113 wyposażony jest w klasyczną wersję oprogramowania, która z pewnością przypadnie do gustu abonentom ceniącym tradycyjny sposób używania dekodera telewizji kablowej.

OVIGO Box 4

Dedykowany OVIGO BOX 4 to nowoczesny i wydajny dekoder, który umożliwia nie tylko dostęp do kanałów telewizyjnych i funkcji dodatkowych OVIGO, ale także pozwala na odtwarzanie innych rodzajów multimediów. Oprogramowanie dekodera gwarantuje płynne korzystanie z wszystkich zaawansowanych technologicznie funkcji platformy OVIGO, takich jak podgląd audycji podczas przewijania, timeshift, nagrywarka sieciowa, czy rozszerzone informacje o audycji.

Parametry techniczne

Arris 1113 Ovigo box 4
System operacyjny Android TV box Android AOSP 7.1.2
Pamięć RAM 2GB DDR3 1GB DDR3
Podłączenie do telewizora TV HDMI HDMI
Aplikacja OVIGO
Ethernet RJ 45 RJ 45
USB 2.0 2x 2x
Gniazdo karty pamięci
Bluetooth
Wi-Fi 2.4/5G 2.4G
Przeglądarka internetowa można zainstalować Google Chrome
Aplikacja Youtube
Aplikacja KODI
Rozdzielczość 4K
Wyszukiwanie głosowe
Instrukcja obsługi

Zawartość opakowania

Dekodery OVIGO BOX zapakowane są w oryginalne kartonowe pudełko. Oprócz dekodera w zestawie znajduje się również pilot, zasilacz, kabel HDMI do podłączenia do telewizora oraz baterie do pilota.


Dekoder OVIGO można kupić w naszym sklepie internetowym OVIGO. Możesz także skontaktować się z nami i zamówić dekoder. Wystarczy napisać na adres info@ovigo.tv

administraci účtu klienta