FAQ

Najcześciej zadawane pytania


 1. Czy OVIGO to telewizja internetowa?
 2. OVIGO to platforma telewizyjna działająca wyłącznie w sieciach lokalnych operatorów ISP - Partnerów OVIGO. Jeżeli nie wiesz czy Twój dostawca Internetu współpracuje z nami, prześlij zapytanie na adres info@ovigo.tv. Skontaktujemy się z nim w sprawie współpracy.

 3. Na jakich urządzeniach mogę oglądać OVIGO?
 4. Lista urządzeń znajduje się w tabeli:
  Dostępne platformy

 5. Na moim Smart TV mam dostęp tylko do części kanałów telewizyjnych. Na niedostępnych kanałach widzę symbol "kłódki". Dlaczego?
 6. Pełna lista kanałów platformy OVIGO, dostępna jest wyłącznie na "urządzeniach podstawowych" czyli dedykowanych dekoderach OVIGO. Dekodery można zakupić lub wypożyczyć u niektórych Operatorów ISP - Partnerów OVIGO. Dla odbiorników określonych w regulaminie świadczenia usług jako "Urządzenia dodatkowe" lista kanałów jest ograniczona. Do tej grupy urządzeń należą między innymi telewizory Smart TV, dekodery Android TV z poza dystrybucji OVIGO, Apple TV, przeglądarki internetowe i urządzenia mobilne.

 7. Na ilu urządzeniach mogę oglądać telewizję?
 8. Każdy pakiet kanałów telewizyjnych umożliwia oglądanie telewizji na jednym urządzeniu podstawowoym (tj. dekoder OVIGO) oraz jednym urządzeniu mobilnym (telefon lub tablet). Po zakupie usługi dodatkowej "Multiroom" ilość dostępnych urządzeń zwiększy się odpowiednio do trzech urządzeń podstawowych oraz trzech mobilnych. Telewizję będzie można oglądać jednocześnie na trzech z tych urządzeń.

 9. Dlaczego OVIGO nie działa na moim telefonie lub komputerze kiedy wyjdę z domu?
 10. Platforma OVIGO dostępna jest wyłącznie w sieciach internetowych naszych partnerów. Dlatego, kiedy np. telefon łączy się z domową siecią Wifi, OVIGO działa. Natomiast, kiedy urządzenie (telefon) bedzie poza zasięgiem sieci domowej i łączy się z Internetem poprzez sieć operatora który nie jest Partnerem OVIGO, dostępne będą tylko wybrane kanały telewizyjne.

 11. Funkcjonalność cofania audycji jest świetna, ale nie zawsze działa. Dlaczego?
 12. Niestety, część funkcjonalności platformy OVIGO nie jest dostępna dla wszystkich kanałów. Takie ograniczenie wynika z zapisów umów licencyjnych z włascicielami treści telewizyjnych, którzy nie zezwalają na niektóre funkcje multimedialne.

 13. Nie mogę zlecić nagrania audycji. Coś się zepsuło?
 14. Opdowiedź jest ta sama co w pytaniu powyżej. Część funkcjonalności platformy OVIGO jest niedostępna dla niektórych kanałów telewizyjnych.

 15. Czy do nagrywania audycji muszę podłączyć do dekodera dodatkowy dysk lub pendrive?
 16. Nagrania audycji na platformie OVIGO zapisywane są na zewnętrznym dysku twardym, przypisanym indywidualnie dla każdego abonenta. Odpowiednia pojemnośc dysku zależna jest od zakupionego pakietu kanałów i w ramach usługi telewizyjnej udostępniona jest bezpłatnie. Istnieje możliwośc zwiększenia pojemności swojego dysku na nagrania, poprzez dokupienie usługi dodatkowej.

 17. Czy aplikacja na moim urządzeniu jest w najnowszej wersji?
 18. Numery wersji aktualnych aplikacji znajdują się w tabeli:
  Wersje aplikacji